Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • front3r

    őstag

    GAMESCOM Witcher 3 interjú egy MAGYAR FEJLESZTŐVEL!!
    15 perces podcast, mindenképpen érdemes meghallgatni!!!

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

  • front3r

    őstag

    válasz horvi0813 #675 üzenetére

    +1
    Túlságosan pörögnek az emberek a grafikán, holott ez is nagyon szép, ahogy most a játék kinéz.
    A fejlesztők helyében most nem lennék, látva a reakciókat, szerintem ők is bánják, hogy megmutatták a játék korai verzióját, és hogy az emberek ahhoz a grafikai minőséghez ragaszkodnak foggal körömmel.
    Kétélű dolog ez, mert a fejlesztők meg szerették volna korai állapotban már megmutatni a játékot, és hogy mit alkottak, csak hát ez balul sült el.
    Viszont a játék még így is lehet 10/10, felhozni ellene azt, hogy nem úgy néz ki, mint az első fotókon-videókon, az badarság.
    Sajnos ehhez az egészhez a PC Master Race "tudat" is hozzá adott, lassan úgy érzem hogy a PC-sek az utcára vonulnak, mert nem néz ki jobban a játék a konzolos verzióknál. :D
    Konzolosként(előtte nekem is pc-m volt) nem annyira érdekel a grafika, nekem a jelenlegi grafikai színvonal is szívmelengető az előző generációt látva, és örülök hogy nem kell a konzolom fejleszteni X játék miatt.
    Persze ez most PC vs. Konzol vita is kissé, de manapság ez el van túlozva.
    Ezt a topikot olvasva elmegy az ember kedve a játéktól sajnos. Viszont ennek is van pozitív hatása: Meglepődünk majd, hogy mennyire szép még így is a játék, ahhoz képest, amennyire lehúzták azt az emberek.

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

  • front3r

    őstag

    válasz #16729600 #677 üzenetére

    A gondolatod első felével nincs gond, de tudnod kell, hogy ez egy multiplatform játék. Lehetne akár linux is a 2. platform, és akkor megint kompromisszumokat kellene kötni az Opengl és a DX miatt...(most mondtam valamit...)
    Konzolok lehúzásával azért nem értek egyet, mert nézz meg 1-2 exkluzív címet: The Order: 1886, vagy az Uncharted 4 pl.
    Itt látszik, hogy ilyen grafikát is ki lehet hozni a konzolokból. Itt inkább az idővel van baj, mert lehet a CDPR emberei meg tudták volna csinálni konzolokra is a legelső videókban bemutatott grafikai színvonalat, DE ahhoz kellett volna még 3-5 év. És lehet akkor már csak egy átlagos grafika lenne, és nem durranna akkorát. Plusz számoljuk bele, hogy addig a CDPR-nek nincs bevétele, és fizetni kell az embereket, stb, stb.

    Tényleg kár ezen pörögni... majd ők sem fognak legközelebb ilyet mutogatni, mert tudják hogy mi lesz a következménye...ennyi.

    PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

Új hozzászólás Aktív témák