Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qad

    senior tag

    válasz Balu972 #1844 üzenetére

    Amíg ütöd őket addig nincs gond, ha eltűnik akkor legyél résen, mert a közeledben jelenik meg és 2-őt ütnek egymás után közvetlenül. Nálam ez a taktika bevált, csapatás amíg lehet, ha eltűnik figyelek és azonnal irány gomb+ szóköz, ha kell még egyszer irány+szóköz. Ezután nyugodtan elé állhatsz és ütheted mint a répát. Amíg megszokod addig esetleg még Yrden vagy Quuen( nem emlékszek fejből hogy kell írni), lassítás vagy pajzs használatát javaslom.

    Ha sok kísértet támad egyszerre (bárós küldi vagy redaron tanya), akkor Yrden lassítás és addig hátrálok amíg széthúzom őket egymástól. Egyenként esélytelenek. Olaj meg minden nélkül szoktam nekik csapatni a csontzene és patak vér nehézségen.

    (#1846) Xerxész

    Ezen a nehézségen játszok és én látom a kérdőjeleket. Azt vettem észre ha a hirdetőtábláról veszed el a papírokat, akkor jelöli ki neked az új kérdőjeleket csak. Addig üres azon a részen a térkép.

    [ Szerkesztve ]

  • Lidl

    senior tag

    válasz Balu972 #1844 üzenetére

    Hali,

    tegnap nekem is volt egy küldetés bug. Nem mutatta, hogy hova kell menni és nem ugrott a következő lépésre a küldetésben. (sajnos feltettem az 1.04-et, lehet, hogy azért, mert korábban nem volt ilyen)
    Úgy sikerült kijavítani, hogy átváltottam egy másik küldetésre, majd vissza. Ekkor átlépett a következő lépésre és már mutatta a térképen is a célt. (sajnos a játékban a nyom nem volt egyértelmű, ezért kellett az irányjelző)

    Esetleg a bárós küldetésnél próbálhatsz valami hasonlót, hátha mutatni fogja a célt Neked is.

    Köszi
    Lidl

Új hozzászólás Aktív témák