Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • OddMan

    őstag

    válasz #85552128 #666 üzenetére

    Nemrég volt az egyik magyar programozóval egy interjú, asszem Török Balázzsal, aki azt mondta, hogy azok az effektek, amelyek túlságosan leterhelnék az XboxOne-t illetve a PS4-et, azokat kiveszik a PC-s verzióból is, mert nincs idejük külön tesztelgetni a különböző platformokat. Tehát a grafika sajnos azért ilyen, mert ezt tudják az új next-gen konzolok. Sajnos a PC-s verzióval külön már nem foglalkoznak a fejlesztők, egyszerűen csak azt a verziót ültetik át PC-re, ami a konzolokhoz készült. Hiába van valakinek erős PC-je, nem számít, maximum több FPS-el fog menni a játék, de nem lesz "sokkal" szebb, mint konzolon.

    Bár én még reménykedek, hogy esetleg később lesz MantleAPI vagy DX12 támogatás és akkor visszahozhatnák a megnyirbált effekteket PC-re. Persze valószínűleg ebből nem lesz semmi, mert utólag már minek vesződnének vele, főleg, hogy a bevételek nagy része szerintem már a zsebükben van, mivel szinte már mindenki előrendelte a játékot, aki szerette volna, többek között én is.

    [ Szerkesztve ]

    ''A szíved szabad! Légy bátor és kövesd!''

Új hozzászólás Aktív témák