Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Gyerekek, felesleges a grafika miatt izgulni. :N Pláne annak fényében, hogy már megrendeltük a játékot hetekkel ezelőtt és alig várjuk a holnapot, hogy végre hozza a futár. :))

    Nem mondom, hogy nem idegesítő a butítás, de hát manapság sajnos már megszokhattuk, hogy megjelenésre mindig visszább vesznek a látványból. Őszintén szólva, valahol meg lehet érteni a fejlesztőket is: ha úgy adják ki, ahogy korábban kinézett, lehet, hogy még egy GTX Titan X-en sem futott volna 1080p-ben 60 FPS sebességgel, akkor pedig menne a fikázás rendesen, hogy 30 FPS-re van limitálva a játék a konzolok miatt... ;]

    Így inkább lejjebb vettek a látványból, hogy ne csak az abszolút csúcskártyákon legyen folyamatos, de maximális beállítások mellett még így is kelleni fog egy GTX 980 - esetleg egy húzott 970 -, hogy FullHD-ben meglegyen a 60 FPS sebesség. Most pedig azért megy a fikázás, hogy a konzolok miatt butítottak a grafikán. ;] :P

    Szerintem biztos lesz olyan opció a grafikus beállításoknál - mint a Witcher 2 esetén az Ubersampling -, ami látványban nem hoz jelentős javulást, de megerőltető lesz a GPU számára. Vegyük csak a HairWorks-öt, vagy a MSAA-t, a maximális beállításokban ezek valószínűleg engedélyezve lesznek. De ha kikapcsoljuk vagy lejjebb vesszük őket, akkor még mindig bőven szép marad a játék és lehet, hogy még egy GTX 960-on is szépen elszaladgál FullHD-ban.

    Úgyhogy szerintem már bírjuk ki valahogy azt az egy napot - tudom, aki előtöltötte GoG-ról, annak már csak fél nap -, és minden kiderül. :)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák