Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • maszi99

    őstag

    válasz medvezsolt #620 üzenetére

    Köszi, rendes srác vagy :K
    Kesze-kusza erdővel nincs problémám, alapjaiban jó a tájékozódási képességem ;]
    Kkaresz45 már irt pontosabbat is róla (részletesen), csak roppant kevés napi szinten az időm rá :(((
    Látom azért elég sokaknak próbálsz segíteni, elismerésre méltó :R
    Ilyen sem történt meg velem, a csápos ellen az első pár sikertelen kísérlet után otthagytam (csak bénáztam), másnap újra nekilendültem, kb 25. próbánál tartok 2-3 karig eljutok, de a hajóroncs felöli két csáppal sehogy nem boldogulok :O
    Hozzáteszem teljesen egyedi technikával küzdök, nem szeretem a mindenki által használt sablonokat, magam szeretek rájönni a stílusomnak megfelelő dolgokra :K
    Ha kicsit pihentebb leszek újra nekilendülök a lény ellen (csak összejön az a 4. csáp is), ennyiszer nem emlékezek, hogy nekifutottam volna valaminek, de ez ennek a játéknak a mozgatórugója számomra.
    Nem 1 agyatlan játék az biztos, sokkal jobb, és szebb mint az előző meg kell hagyni :C
    Este ha lesz 1 kissé több időm leírom a technikám (mindenkinek tetszeni fog szerintem, és lazán megy aránylag), fejből betéve simán megy gond nélkül a két kar, és az átrohanás a másik két karig (max életerővel :K ), csak ott valahogy valamit bénázom, de rájövök úgy is, hogy mit :K

    Jó vadászatot uram: :R :R :R

    http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

Aktív témák