Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mango21

    csendes tag

    válasz Gery9112 #365 üzenetére

    Több teszt is azt írja, hogy megosztó. Nekem az a furcsa, hogy ha valóban az, akkor miért csak 1 kevesebb pontos/százalékos értékelés van? A sok 10/10 miatt nem tűnik annak. :F
    Grafika, gameplay tuti jó lesz.
    Hamarosan kiderül, hogy a történet és a karakterek mennyire fognak tetszeni nekem. Viszont több helyen is olvasva a hozzászólásokat, le se lehetne írni, ha nem tetszene, mert egyből nekiugranának az embernek.
    Mintha csak isteníteni lehetne. Érdekelni fognak majd a játékosok véleményei is. Vajon ott is szinte mindenki 10/10-et fog emlegetni megjelenés után?
    Félreértés ne legyen. Az első rész nálam all time dobogós helyen áll. Azért vettem ps-t. Szóval én annak örülnék, ha tényleg mindenben jó lenne.

  • FunPro

    senior tag

    válasz Gery9112 #365 üzenetére

    Azt aláírom, hogy a profittermelés a cél, de egy szkeptikust nem lehet vásárlásra ösztönözni a tesztekkel. Legalább is szerintem.

    Amúgy én egy játékot még jóval több pontra szednék szét az értékeléshez, a szaksajtótól pedig azt várnám, hogy mindegyiket vesézze is ki:

    Grafika, teljesítmény, technikai megvalósítás, irányíthatóság, játékmenet, bugok, ai, ui, hangok, történet, karakterek, hangulat...
    Ezek nélkül max. véleményt formálsz, nem tesztet írsz...

    És jó, ez az 1-10-es skála alapból egy kicsit "hülyeség", de ha én lennék a tesztelő, akkor az 1 lenne ugye a játszhatatlan, a 10 pedig a tökéletes, aminél egyik ponton sem lehet belekötni.

    Én egyébként egy pontot biztosra tudok mondani így látatlanba, amitől a játék biztos nem lesz 10/10:

    A játék jönni fog ps5-re. A ps5-ös verzióból is lesz teszt. Ebből kifolyólag, a ps4-es verzió biztos nem lehet 10/10, mert a ps5 verzió lealázza. A végső konklúziónak annak kéne lennie, hogy kiváló játék, de csak ps5-ön mutatja ki a foga fehérjét. Viszont ilyet biztos nem írhat le egy tesztelő sem.

    (És ugye még erre rájöhetnek az elhintett problémák, amiket 1-2 teszt el mert mondani.)

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák