Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FunPro

    senior tag

    válasz Adam_Shepard #363 üzenetére

    A dolog titka az, hogy a Sony rohadtul nem akarja eladni a terméket. :K

    Az első rész kapcsán már van egy akkora vásárlóbázisuk, aminél igazából nem is kell több. Ezek a 10/10 pontok arra jók, hogy ennek a vásárlóbázisnak adnak egy olyan pozitív visszacsatolást, ami megadja az utolsó löketet is a vásárláshoz.

    Állítom, hogy én több kritikát elolvastam a játékról, mint az, akit tényleg igazán érdekel. Nekik elég csak az a kép, amin ott van a szaksajtók neve, plusz a 10/10-es pontszám, és már meg is nyugodtak.

    Nekem amúgy ezekkel a pontokkal az a legnagyobb bajom, hogy akkor most merre tovább? Ennél a játéknál soha nem fog jobb készülni? Ha pedig készül, azt hogyan fogják jelezni? 11/10? Vagy ezek a pontok az adott generációra tekintendők és generációváltásnál ismét a nulláról indulunk?

    Meg ahogy már egyszer valahol visszább írtam (talán a ps4 topikban), én az előzetes kritikákban nem hiszek. Lástd pl.: star wars, game of thrones...

    U.I.:
    Amúgy én még életemben nem játszottam olyan játékkal, ami kiérdemelte volna tőlem a 10/10-et (talán a golden sun gba-n). Nehogy már pont a szaksajtót sikerül ennyire lehengerelni. :D

    [ Szerkesztve ]

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák