Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belan

    addikt

    Végére jutottam a last of us 2 nek zseniális azt mondom de a sztori valahol nem a igazi nekem a első rész sztorija volt számomra a igazi. És mivel joel ellie karaktere számomra last of us így második rész jól meg szop@ta a első rész rajongóit. Abby számomra egy unalmas karakter volt voltak jó részek vele de maga a karakter unalmas története is gyenge valahol szerintem, amúgy is joel-re támadt rá a Abby apja ő védekezett mindegy de szerintem jobb sztorit is össze lehetett volna hozni ettől . Például ha joel második felébe öt irányítjuk első felébe meg elliet az lett volna a igazi mondjuk joel fel adoza magát a végén hogy ellienek jobb élettel legyen például . De legalább ellie életben maradt már ez is nagy szó végén úgy éreztem Abby kellet volna a játék boritora rakni. ;] meg néztem nessaj videóját végén 15, 20 percben el mondja a véleményét én egyet értek vele tejesen!! Tudom hogy játék mit üzent bosszú bosszút szül harag hagarot, empátia stbi benne van a játékba. És ha még bosszút is állunk valakin az se biztos enyhíti a fajdalmunkat. Végére ellie megbékélt.

    [ Szerkesztve ]

    Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

Új hozzászólás Aktív témák