Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Nyethuszar

    tag

    válasz raz0r911 #543 üzenetére

    Mind a kettő nagyon jó. A FH3-ban a tuning és az állíthatóság jobb meg több a kocsi is. Grafika FH3-ban jobb,gépigénye is mondjuk nagyobb.
    A kocsik kezelhetősége valamennyivel különbözik, de megszokható. Ha választanom kellene akkor a FH3 jobb abban kicsivel.
    DE ! Jön a feketeleves.. Az sokkalta nagyobb méretben és sajnos csak WStore elérhető :( PC re legalábbis. Az árát ha mindent akarsz hozzá inkább meg se nézzed.. :((( :W
    Pénzt abban könnyebb szerezni, gyakorlatilag mindenért kapsz, ahogy XP-t is. Ja meg PC-n bugos mint állat.. (tapasztaltuk)
    Memory leak főleg.. Havernál 32GB ramot megette a memória bug miatt, a gép is majdnem kifagyott..
    Meg sokaknál fagyogat,el sem indul (store xarakodik vagy mi) össze vissza. (mondjuk ebben megegyezik a 2 game.. :DDD )
    De ha nem lenne semmi ilyesmi baja és olcsóbb lenne meg lemezesen is létezne akkor azt vettem volna meg az fix,

    [ Szerkesztve ]

    Mindenki hülye aki nem normális :D

  • Mike Farrel

    tag

    válasz raz0r911 #543 üzenetére

    Nekem megvan a Crew1 fullos 400 órával benne, megvan az FH3 fullos 130 órával benne, és most vettem meg a Crew 2-t fullos ebben még nem sok óra van. A Crew 1 favorit volt a marha nagy map miatt, iszonyú sok krúzolást csináltunk éjjel-nappal nappal-éjjel. A 400 órám kb ebből tevődik össze. Az FH3 szintén egy bitang game, a rohadtul sok kocsi miatt. Grafikája sokkal jobb az FH3-nak szerintem bár a Crew 2 már ebben sem panaszkodhat. Bugosságra a kettő kb egy szint, annyi különbséggel, hogy a Crew 2-nél rájöttem 3 nap után hogy lehet megszüntetni azt, hogy kidobáljon, az FH3-nál pedig például nvidiánál driver függő, hogy mikor dob ki pár óra után, mikor pedig 5 percenként. Az FH3-at én végigpörgettem, párszor krúzoltunk haverokkal azt annyi, nagyon picike a térképe a Crewhoz képest, ha nincs haver akivel ökörködj hamar ráunsz. Ami ott nagyon el van találva az a havas kiegészítő (bitang jó). Őszintén megvallva a grafikát leszámítva szerintem egy szint a két játék. FH3-nál ha nincs társaság akivel menj néha, akkor kipörgeteg aztán kb ráunsz, legalábbis nálam ez történt, nem is tudom mikor indítottam el utoljára. Crew-t most megvettem annak ellenére, hogy nagyon nem szerettem volna, de ezt a kidobálós hülyeséget leszámítva nagyon pozitív csalódás a játék, (ahhoz képest, hogy azért vettem, hogy FH4 megjelenésig ne unatkozzak) főleg ezzel a mehetsz földön vízen levegőben dologgal. Repülővel pl órákat el tudok szórakozni csak úgy a levegőben :D

    Úgyhogy minden játéknak vannak pro és kontrái, igazából ha ötvözve lenne a két játék akkor kapnánk valami egész ütős dolgot. Én nem bántam meg, hogy megvettem se az Crew 1-et se az FH3-at se a Crew2-t és az FH4 meg megkapta már előre a bizalmat. :)

    [ Szerkesztve ]

    Steam: MiKe // Origin: Mikeka20 // Uplay: Mikeka20 // SC: Mikeka20

  • Dzsuri89

    őstag

    válasz raz0r911 #543 üzenetére

    Előljáróban leszögezem én nagyon nagy Forza rajongó vagy, akár Horizon, akár Motosport alfaját nézzük. Rengeteg autós játékot próbáltam, de kétségtelenül ezeknek van a legjobb irányíthatósága, élvezhetősége.

    Crew 2-t próbáltam mind a két Beta-ban de nem győzött meg egyáltalán, ahogy az egy 5 perc Forza után szokott lenni, főleg irányítás miatt, de mikor megjelent a játék elpattant bennem valami és megvettem a GOLD verziót. Első pár nap kicsit fogtam a fejem, hogy minek vettem meg ennyiért, aztán ahogy haladtam a játékban
    úgy tetszett meg igazán. Most jelen állás szerint minden pénzt megért nekem.
    Elején hasonlítottam a Horizon 3-hoz de rájöttem nem szabad. Fizikával nem kell foglalkozni, leülök az Xbox One X elé és tolom megállás nélkül. Ezt a játékot a vizi illetve légi játművek nagyon kimentik szerintem, kevésbé egy hangú, mintha csak autók lennének.

    Grafika 4K-ban szerintem jó, hangulat nekem adja, versenyek terén az nem tetszik, hogy Normál illetve Hard nehézségen is meg kell csinálni őket, ettől lesz olyan hosszú. Lehet ha több különböző pályát raktak volna bele, mert a térkép nagysága adott, kb bejárhatatlan. Nekem speciel a skill feladatok igazán unalmasak, abból túl sokat raktak bele. Pénz szerzése sokkal nehézkesebb, mint a Forzákban, nem gyűlik meg a garázs pár óra játék után. Crew 1-gyel nem játszottam, csak kipróbáltam, de hát az akkori grafika valami borzalom manapság, így 5 perc után feladtam. :D (Annak szerintem frankóbb az irányítása)

    Összességében jó lett, csak nem egyből szeret bele az ember, meg kell ízlelni a játékot rendesen.

    [ Szerkesztve ]

  • nincsnév007

    őstag

    válasz raz0r911 #543 üzenetére

    FH3-mal nem játszottam. De azt elmondom hogy nekem nagyon tetszik a játék, Hatalmas térkép, autó,motor,csónak,repülők minden van benne. nekem grafikailag is nagyon tetszik főleg grand canonyban naplementekor autózni az valami fantasztikus a hangulat az nagyon ott van. kb másfél hete vettem meg de már 50-60 óránál járok. Betaban csak kb 20 órát motorozgattam :DD Szerintem ez egy nagyon jó játék lett:) Plusz éjszaka New York belvárosában autózni az is nagyon jól néz ki, reklámtáblák mindenhol és az autón vissza tükröződik jól néz ki:D

Aktív témák