Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batai15

    félisten

    válasz TESCO-Zsömle #901 üzenetére

    Nem érdekel a mikro tranzakció?
    És ha teszem fel , lehet venni mondjuk olyan cuccot amivel az ellenfél gyorsabban megy?
    Vagy tényleg olyan kocsit amivel sehogy sem tudsz felérni?
    Akkor mit mondasz? Én igenis tartok ettől.nem bánom ha nem tudok minden kocsit meg venni és azt sem hogy minden tuning cuccot sem. legalább az ember jobban fogja értékelni a kocsit nem úgy mint egy nfs-be.
    Alkalmanként ezekre én is szánnék rá.De csak ilyenre. Szóval azt nem akarom hogy mindenért fizetni kelljen ha az ember haladni akar, mert erre is volt /van példa.

    "Hogy mocskos burzsujok pénzért váltanak kreditet és két nap alatt jutnak el oda, ahova mi csak egy hónap alatt? Te is láttad a bétás rendszert, az összes alkatrész megnyerhető Skill Challenge-eken keresztül, az egyetlen kritérium, hogy elérd a szintet, amit a sztori alatt úgy is megteszel, mivel az adott területekhez szükséges tuning-műhelyek is szint alapján nyílnak."
    na ha ilyen lesz akkor öröm és bódottág!
    Szvsz jobb is hogy nem egy sima single playerként menne a játék hogy 5 óra alatt végig viszed meg mindent meg szerzel.tervezem jó sokáig tolni a játékot és ez csak jó.
    Amúgy a bétát nem láttam, lemaradtam sajna =/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák