Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SureStudio

    tag

    The Amazing Spider Man

    A hazai bemutató június 12.-én volt az AppStore-on június 28.-án jelent meg.
    A Csodálatos Pókember....hát..öm..igen mindenki döntse el, hogy mennyire csodálatos, az biztos, hogy erre a játékra az időt inkább a grafikára és a kezelhetőségre szentelték, igazából, követhető, értelmes története van, de aki látta filmen az tudja, hogy nem a filmre épült. Szóval a játék nem a film eseményeit idézi fel, tudomásom szerint a szereplők sem teljesen ugyanazok, de a cél az, Pókembernek ismét meg kell mentenie rengeteg embert majdnem pontosan ugyanattól, amitől a filmben is. Pont.
    És az a kérdés, hogy megéri-e azt 6.99 dollárt a játék, mert ügye az AppStore az ennyiért adja.
    Végül is nagyon kecsegtető ez az egész, majdnem 1700 forintért?
    A gameplayek azt mutatják jó játékkal nézünk szemben, de mégis? Nem sok? Egy ilyen játéktól? Nem fogok személyeskedni, de mikor kipróbáltam....nem is az, hogy többet vártam tőle....csak kicsit nekem monoton.
    ---------------------------------------------------------
    „A The Amazing Spider-Man a nyári filmek mellé a polcokra erőszakolt adaptációk mezőnyében erősnek mondható alkotás: jól néz ki, korrekt tartalmat kínál, van benne pár jó duma a Pókember részéről, a kezelése kézre álló, könnyen tanulható. Ugyanakkor a játék gerincét nem saját ötletek alkotják, az eredetiség, váratlanság és csiszoltság nem szerepelnek a TASM szótárban. Ha hinni lehet a kritikáknak, a korábbi ígéretekkel szemben az új Pókember-film sem vállal sok kockázatot, megmaradt szépen becsomagolt, de saját szívvel-lélekkel nem rendelkező, instant tömegfogyasztásra szánt szórakoztatóipari terméknek. Ha valóban így van, a The Amazing Spider-Man videójáték a mintájául szolgáló mozifilm tökéletes adaptációja."
    ---------------------------------------------------------
    Nagyon jó játék, ezért is gratula :C , csak sajnos sok a kompromisszum.

    *-._.-* *-._.-*-* [SureStudio] *-*-._.-* *-._.-*

Új hozzászólás Aktív témák