Hirdetés

Aktív témák

  • ThaBoss

    senior tag

    Elég moslék idő van kint, de lassan fel kell kerekednem. Az asszonynak is megígértem, hogy elmegyek bevásárolni. Egy újabb dolog, ami utálok. Az üzletekben előjön bizonyos embereknél (általában nőknél) az a "bolti-csőlátás". Csak előre menni, és nem törődni semmivel sem, mintha egyedül lenne az 2000 m²-en. Nekem tolják a bevásárló kocsit, fel akarnak lökni vagy csak el akar taposni. Pedig nem hiszem, hogy nem látnak. Majd 2 m magas vagyok, nehéz nem észre venni... :(((
    Mindjárt itt a Valentin-nap is. Már leadtam a rendelést a virágosnak. Az asszony tulipánt a szereti, így akkor azt kap, meg amúgy is mindig rózsát vettem eddig, legyen valami változatosság. :)
    Hamarosan intéznem kellene valami tápegységet magamnak, mert jó lenne gariztatni a HX520-at. De amíg nincs cseretáp, addig biztosan nem viszem sehová. Sajnos mindketten meg vagyunk kötve ezügyben, ugyanis elengedhetetlen kellék a gép, illetve az internet. Asszony a céges levelezése, én meg szintén munkahelyi okok miatt. Na meg a PH! sem utolsó... ;) Így most majd keresgélek, szerencsére nem kell vennem kilowattos tápot, meg hasonlók, a gép keményebb játék alatt sem fogyaszt 200W-nál többet. Elég ide valami 350 vagy 400-as táp, de a minőségről nem mondok le. Erősen kerülni fogom az ilyen HKC és társai termékeket, azért mégis csak óvnom kell az alkatrészeket. Valami jó kis FSP táp lesz, vagy ha elég pénzt tudok rászánni, akkor egy CX400 is szóbajöhet.
    Megjöttek a DVD-im is, rendeltem DL lemezeket, mert most 160Ft/db (10-es henger) volt ára. Gyorsan be is teszteltem, és semmi gond vele. Simán megérte, lehet még veszek pár darabot.
    Úgy elment az idő, lassan mehetek ebédezni, aztán irány a túra...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák