Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atlantis

    veterán

    válasz puttputt #745 üzenetére

    Jankovicsot manapság mindenki elveri, nincs formában, nem nagy fegyvertény Szávay győzelme. A tavalyi, Venus elleni győzelem már meglepő, szép munka volt. Én kedvelem a Williams lányokat, igen, erőszakosak, nagypofájúak(amerikai mentalitás), de mégis, a sok szerb, orosz, stb. sápadtarcú lányka között valódi színfoltot jelentenek. :)
    Henin visszavonulását felállva tapsoltam, nagyon nem örülök, hogy visszajött. Nem is tudok ellenszenvesebb női teniszőt mondani. Nem tudom, miért, de régóta nem kedvelem.
    Clijsters a Nr.1 nálam, honfitársáéval ellentétben örültem a tavalyi visszatérésnek, pláne, hogy US Opent tudott nyerni(mondjuk szerintem ha Serenát nem léptetik le akkor, nem lett volna GS győzelem). Én inkább fiatalokra figyelek már, Wickmayer, Wozniacki, Kirilenko nagyon ígéretesek. Annak még örülnék, ha Sarapova összeszedné magát.

    Djokovics egy szorosabb labdamenet után úgy néz, mint aki elsírja magát...emiatt nem szimpatikus. Akármilyen laza meccse is van, példa erre a hétvégi Istomin elleni meccs...tuti győzelem, de ha valamit elszúrt dupla break-előnynél, úgy nézett ki, mint aki keresi a fát, amire felkötheti magát. :)
    Nadal tehetséges, amíg el nem kezdte elverni Federert, még kedveltem is. :)
    Roddick, hogyne, 2003-ban asszem nyert US Opent, de többet érdemelne, Davydenkoval együtt. Murray-t még nem régóta figyelem, róla nincs kialakult kép.
    Del Potro előtt nagy jövő áll szerintem is. Bár ezek a déli népek túl fegyelmezetlenek, lazák, hosszú távon formában maradni a legtöbb nem képes. Ha lesérülnek, előbb elszáll belőlük a harci kedv, mint egy hidegvérűbb északi emberből. :)

    A kínai teniszezőkre kíváncsi leszek hosszabb távon.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák