Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ceia

    őstag

    Érdekes, hogy még ma is Trump van felemlegetve. Állandóan szidta a baloldal, hogy juj most mi lesz a kínai telefonjukkal, pedig milyen jó, stb. . Azon ácsingóztak, hogy majd jön Biden és visszaáll a rend. Jött, semmit nem állított vissza, sőt, még többet tett ugyanabban az irányban, de őt senki nem szidja. Még mindig Trumpot emlegetik. Kettősmérce, szokás szerint.
    Különben szerintem teljesen jogos. Kína valóban biztonsági fenyegetés, de gazdasági is. Mostanában a léggömb, és pont amikor háború van, én azt sem zárnám ki, hogy az oroszok számára kémkedett. Reális veszélye van annak, hogy egy harmadik világháború felé sodródunk. Én a nyugat helyében nem akarnék sarokba szorítani egy atomhatalmat. Nagyon hibás az egész, amit csinálnak.
    Ha már megy itt a politika: Elmondom, valójában mi zajlik: Az USA és a csatlósává vált EU arra használja az ukránokat, hogy elvégezzék nekik a piszkos munkát. Nem segítenek nekik, kihasználják őket, és ukránok ezrei halnak meg emiatt. Ezért háború pártiak. A fegyverszállítások célja eszkalálni a háborút. Azt senki sem gondolhatja komolyan, hogy Ukrajna valaha is nyerhet. Ugyanakkor az ukrán "barátaink" pedig erőszakkal sorozzák be az ottani magyarokat, és őket küldik előre, golyófogónak. A legszörnyűbb helyekre. Közben a hazai ellenzék kritizálja Orbánt, hogy ő nem tapsolta meg Zelenszkijt. Miért, kellett volna?

    [ Szerkesztve ]

            it's more fun to compute

Új hozzászólás Aktív témák