Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALEXA_1985

    újonc

    Sziasztok!
    Sajnos én bedőltem ezeknek a csalóknak a mai nap folyamán! :((
    Szégyellem és utólag nagyon hülyén érzem magam,de annyira megörültem ennek a 'jó lehetőségnek",hogy simán belesétáltam a csapdájukba! :(((
    Azért írom le nektek ide,hogy Ti is tudomást szerezzetek arról,hogy mekkora egy csaló a magyar ember!
    Végig olvastam a fórumot és mint utólag tájékozódtam máshol is ezek a csalók már 4 éve ezt csinálják Magyarországon! Csak azt nem értem,hogy ezeket hogy nem lehet elkapni??
    Délután hívtak ismeretlen számról!
    Mondták,hogy a T-mobile-tól telefonálnak és hogy egy sorsoláson vettem részt,ahol az én telefonszámomat sorsolták ki,ahol 300.000.- forintot nyertem,ha hajlandó eleget tenni a feltételeknek!
    Kérdeztem,hogy mi lenne az?
    Mondták,hogy kellene vennem egy hagyományos feltöltőkártyát 10.000.- forint értékben! Ez lehet 2x5000.- forint értékű is,ha nem találok...
    Van-e a közelemben benzinkút vagy posta,esetleg újságárús? mondtam,hogy van,de kell egy fél óra,még megjárom!
    Nem gond,ők fél óra múlva visszahívnak!
    Elmondták,hogy ha kifizetem akkor be kell nekik diktálnom az aktiváló kódot,ők leellenőrzik a gépen,hogy érvényes-e a kód és aztán már diktálhatom is az adataimat!
    Bediktáltam nekik a kódot. Utána név és pontos cím.:S
    Bankkártyás utalást akartak,de mondtam,hogy azt nem adom meg,küldjék csak ki a címemre( bár már az is gyanús volt,hogy annyi pénzt kipostáznak egy borítékba).
    Azt mondta,hogy 20 perc múlva sms-t kapok,hogy aktiválva van minden és feladják a pénzemet!
    Letettem. Nem telik el 2 perc sem,hív megint ismeretlen számmal a férfi,hogy nem jó a kód,amit megadtam! A számítógépük azt írja ki,hogy nem érvényes a kód! Menjek vissza
    a kutashoz és kérjem el a blokkot róla,hogy kifizettem.. Elkértem a blokkot.
    Ilyet szól,hogy tegyem el a blokkot,viszont kéne még egy 10.000.- forint értékű kártyát vennem,hogy megkaphassam a 300.000.- forintot!
    Mondtam,hogy nem veszek másikat,nézzenek utána ennek alaposabban,mert nem hiszem el,hogy nem jó a kód!
    Kérte a kutast a telefonhoz! Adtam őt,ő meg lerázta,hogy próbálkozzon máshol!
    Csak álltam és lestem,hogy nem hiszem el,hogy ez velem történik!
    2 perc múlva megint hívnak kicsit erőszakosabb hangnemben,hogy akarom-e azt a 300.000.- forintot?!
    Mondtam,hogy persze,de nem veszek még egy kártyát,főleg nem 10.000.- forintért!
    Össze-vissza elkezdett beszélni,hallottam a hangján,hogy nem tetszik neki a reagálásom..
    Megmondtam,hogy felhívom a T-mobile ügyfélszolgálatát és majd utána beszélhetünk! Mondta,hogy rendben van,de még egyet kérdezne... Mekkora a mellbőségem?!
    Először azt hittem,hogy rosszul hallom! Mondom neki tessék?! Mekkora a mellbőségem?! Akkora,mint amekkora a te fejed,te rohadék! Leraktam,az ideg majd szét vetett,hogy ekkora balek voltam!! Borzasztó rossz érzésvolt,még most is az,ahogyan leírom!
    Azonnal mentem a T-mobile-ba és mondtam,hogy mi történt,mit lehet tenni?!
    Mondtam,hogy nem jelezte ki a számot,de ők rendszerbe megtudnák nézni,hogy milyen számra lett feltöltve a bediktált azonosító kódom!
    Látta a számot a srác,még le is írta.. Nem adta ki,mert titkos!!!!!!!!! Nem hittem el!!
    Így jó ,hogy nem lehet őket utol érni 4 éve!
    Tudom,hogy akkor ők kapnak érte,ha kiadnak titkos adatot,de ez akkor sem helyes így,főleg,hogy nekik is elmondtam,hogy mi történt!:(
    Beszéltem egy ismerőssel telefonon,aki történetesen rendőr.. Kérdeztem,hogy mit tegyek?! Mondta,hogy be kell mennem el kell mondani,hogy mi történt,feljelentést tehetek ismeretlenek ellen,így viszont bűncselekmény történt ezáltal ki kell adnia T-mobil-nak a telefonszámot!
    Nagyon jó lett volna az a pénz,amit kínáltak és eszembe nem jutott,hogy ezt megcsinálják az emberrel. Mint utólag megtudtuk a T-mobilnál nagyon sokan beveszik ezt az egész történetet,csak engem az bosszant a legjobban,hogy nem is hallotam róla semmit! Sem most,sem 4 éve!:(((
    Hiába.hogy gyanús volt,nem akartam arra gondolni,hogy éppen a saját kártyájukat töltik fel a szemetek az én pénzemből!!
    A pasi beszédéről annyit,hogy érdekesen beszélt!
    Engem már hívott T-mobilos és annak azért meg van az az igényes,gesztikulált stílusa,amiből hallod,hogy tényleg ő hív és nem egy csaló! Bár kitudja! Majd azt is kitanulják! De ez profi munka volt. Most csak abban bízok,hogy elkapják őket a telefonszám alapján és a 300.000.- forintnak a 10x kell befizetniük bírságnak!
    Köszönöm,hogy megoszthattam veletek.. Tudom,hogy most mit gondoltok rólam.. Mekkora hülye,pancser vagyok.. Én is ezt érzem!
    Senkinek nem kívánom,hogy ezt érezze,mert nem csak a zsebe kevesebb a pénzzel,de még lelkileg is megrázza az embert!
    Sziasztok! Puszi nektek!
    ALEXA_1985

Új hozzászólás Aktív témák