Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz momcrew #365 üzenetére

    Nem azt mondtam, hogy leg, csak nagyon. Ez egy személyes vélemény, másnak attól még beválhat.
    Most elcsodálkoztam, tévedtem az Olympust illetően, tényleg nem BaK4-es a prizmája. Ezzel a modellel van hosszabb tapasztalatom, ha ilyen árban keresnék távcsövet ma is ezt venném. Nem olyan, mint egy kategóriákkal drágább távcső, de a saját kategóriájában amit láttam, azok közül a legjobbnak tartom.

    Ha teheted, próbáld ki egyiket is, másikat is, látod a prizma ügyében is tévedtem, simán tévedhetek abban is, hogy sokkal jobban tetszik majd a Praktica neked. És nem nekem kell, hogy tetsszen, hanem neked, te fogod használni. Lehet, hogy én belenézek egybe, és kifogtam egy rosszul sikerült példányt, és kijelentem, hogy a Praktica nem jó, közben pedig de. Személyesen próbáld ki, és ha az ami a kezedben van tetszik, akkor azt érdemes megvenni.
    Én jártam már így, volt a kezemben 300e Ft-os távcső, és elvileg nagyon kellett volna hogy tetsszen, de optikai hibás volt a képe, 4-et kellett kipróbálni, mire egy jó volt. És az konkrétan tényleg egy 299.900.- Ft-os darab volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák