Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz Schanyee #1073 üzenetére

    bocs, nem néztem meg a szett méreteit, de a az összehasonlító oldal alapján beraktam a lowepro-ba a 7d+24-70mk2 a vázon+markolat kombót és ez foglalja el a táskának majdnem a harmadát. emellé ahogy elnézem mondjuk 2 db 0.5-ös palack férne el (állítva a középső rekeszbe került a gép) az egyik oldalán, a másikon meg pl szendvicsből minimum 2db "aratós". marad hely a fő tasakon kívül egyik oldalt a hálós részen +1 flakon/akármi (legegyszerűbb a 0.5-ös flakon, mint mértékegység, az mindenkinél ugyanakkora :) ), a másik oldalra is bekerülhet egy, ha nem sajnáljuk, de én oda akksikat szoktam beszórni, meg lenspent, meg szűrőket (műanyag tokostól), a "kis zsebében" változatlanul a normál "retikül tartalom", az aljára meg egy állvány :) tényleg csak azért ajánlottam, mert a SLRC-205-höz képest hatalmas, de mégsem hátizsák. ha gondolod csinálhatok róla valamelyik nap egy kis "telepakolós review"-t, mert javarészt csak "unboxing" videók vannak róla (ahogy sajnos a táskák nagy többségéről is)

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák