Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    Sziasztok!
    Rendkívül kemény menetem van a Godaddyval, aki nem érti meg, hogy egy nyomorult hacker eltulajdonította az összes accountomat (és némi pénzt a kártyámról).
    Az accok között volt a godaddy is, és a tárhelyszolgáltatómra is felment, amin magáévá tette a levelezésem is.
    A Godaddy azt írja nem én vagyok a regisztráció tulajdonosa...
    Túlságosan sok dolog van, ami összeköt a domain nevemmel és vissza akarom szedni, lehet ebbe fogok beledögleni, de nem adom fel! Ráadásul a nyomorult hacker magyar, sőt budapesti lakos. Az IP cím alapján és a gyökér még az e-mail címét is hátrahagyta...
    Mit javasoltok, hogy tudom valahogy megértetni magam a godaddyvel, hogy én vagyok a domain tulajdonosa?
    A gond, hogy egyszer már betámadták a weboldalam és átírtam némi változtatást az elérhetőségeimnél, hogy ne a valódi legyen látható, mert azzal bizony bűncselekményeket is el tudnak követni.
    Nem is értem miért nyitott az a világ felé... Komolyan, miért írja ki a domain nevem, hogy hol lakok, mi a telefonszámom, nevem.
    Ezt értelmetlen dolognak tartom és ezért ezt átírtam. Nyomokban hasonlít a valóshoz! Házszám és az irányítószám eltér. Az utcanév, Budapest megegyezik, valamint a nevem is, mert azt meghagytam.
    Kérem, aki tud segítsen nekem informálni milyen módon tudom már végre észrevetetni velük, hogy én regisztráltam több évvel ezelőtt a domain nevet!
    Aki elvezet a megoldásig az mindenképp kézzel fogható dolgot kap jó cselekedete elismeréséül!

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

  • AMDaZERG_1

    senior tag

    válasz AMDaZERG_1 #333 üzenetére

    Közben megtaláltam a gépemen azokat a leveleket, amin rajta van a számla a domain nevemről. Remélem beérik már ilyen levél birtoklásával!

    Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

Új hozzászólás Aktív témák