Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    válasz Jinxb1rd #581 üzenetére

    Ja, azt hittem tapasztalatból mondod, mert én nem találtam még náluk negatív dolgot.

    Biztos látod, hogy néhány héttel ezelőtt én is hasonló cipőben jártam, mint te. Aztán döntöttem, rászántam 6300- Ft-ot és kipróbáltam az egyik kis oldalammal a MikroVPS-t.
    Most ott tartok, hogy a 4. költöztetést készítem elő, mind a Mediacenter-től viszem át. Van olyan oldalam, ahol a MediaCenter-nél 31890-Ft az éves díj, a MikroVPS-nél 6300- , és többet kapok érte.

    A supporthoz is volt szerencsém, átlagban néhány órán belül kapok választ a kérdéseimre. most pl. jött egy karbantartás figyelmeztetés tőlük, hogy szombat éjszaka frissítenek. A Mediacenter ilyet soha nem küldött, viszont frissített, és ha véletlenül észrevettem, hogy nem megy az oldal, akkor szerencsém volt...

    Full Cpanelt adnak, szinte teljes hozzáféréssel, a Mediacenter azért elég korlátozott admint adott, mindig leveleznem kellett, ha valamit szeretnék, mostanában adtak pár új funkciót, pl ssl, vagy a dns admin.

    Rosszat nem tudok írni róluk, minden oldalam megfelelően működik, jó a support. Egyedül a nagyobb terhelésről nem tudok nyilatkozni, nem nagy látogatottságú oldalakat kezelek, a legnagyobb is max 2000 egyedi látogató/nap. mondjuk a nagy webshopoknak ott a VPS szolgáltatásuk.

  • dragon1993

    őstag

    válasz Jinxb1rd #581 üzenetére

    Ha gondolod 100MB tárhelyet tudok kínálni neked 10000Ft/hó áron => Drága tehát jó...

    A MikroVPS árértékben nagyon jó.
    A korlátlan csomagjukban 35GB+ adatot tárolok jelenleg az oldalak is gyorsan töltenek be.
    A tárhely vásárlásakor kértem, hogy register_argc_argv lehetőséget én is tudjam állítani, simán rátették a felületre. Sok más cégnél erre az a válasz, hogy vegyél VPS-t.

    Webfejlesztő cégnél dolgozok, sokszor az ügyfél régi tárhelyére kell feltenni az új oldalt, ezért már találkoztam pár szolgáltatóval.

    Röviden kb horror az összes, legutóbbi sztori az, hogy az ügyfél oldalán nem megy az import egyik napról a másikra, erre a szolgáltató elkezdi osztani a bullshit hülyeséget, hogy rosszul írtuk meg stb.... a végén kiderül hogy a saját rendszerük hibaüzenetét nem tudja értelmezni, és olyan fos a DB szerverük.
    Ami a MikroVPS-nél 1,8-2mp az náluk 40-50mp volt.

    Akiket próbáltam és értelmesnek tartom őket:

    MikroVPS: Jó ár, jó support ami nem tetszik az az óránkénti levél limit a nem nyitható MySQL és ,hogy nincs SSH. Érdekesnek tartom, hogy uptimerobot és a nixstat néha írja, hogy leállt, de tökéletesen betölt.
    Mission critical dolog ide tételét megfontolnám, a cég mérete miatt. (Mondjuk arra nem is a shared host való.)

    Viacom Kft: Voltak kisebb leállások, a felületüket borzasztónak találom az SSH annyira korlátozott, hogy számomra használhatatlan.

    Most a RackForest az akiket a közeljövőben ki akarok próbálni, SSH + nyitható MySQL pozitívum, de a levélküldési limitjük sokkal erősebb mint a MikroVPS-es

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák