- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- One mobilszolgáltatások
- Sony WF-C710N - átlátok rajta
- Milyen okostelefont vegyek?
- Android szakmai topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
ULPIUS
őstag
Ja, bocs azt nem mondtam, h alaplapra van kotve a 120as swif2, fix 7V-on jaratom jelenleg. A hutes igy meg jobb is mint a gyari, csak persze nem homerseklet fuggo es valamivel hangosabb ( mert ez mar egy nagyon regi venti, tobb konfigot megelt) viszont a deep silence-el jo lesz, sot ha nagyon akarnek tehetnek bele 120as pure wings-et is ami az altalad ajanlott bq! tapban is van, de a nanoxia jobb.
-
ULPIUS
őstag
Sziasztok,
Feleségem gépéből szeretnék egy passzív ncore "seedelős" gépet csinálni, amolyan 2 az 1-ben lenne, néha netezik, office-ozik rajta, viszont szeretném ha 0-24ben menne, minél halkabban.
Az idevágó kérdésem, hogy egy FSP hexa+ 400W van benne, a gyári ventije tavaly döglött meg, akkor kicseréltem egy Swif2-re, fix ~50%-on megy, de azért így is van hangja, ezért most tulajdonképpen arra gondoltam, hogy egész egyszerűen kiszerelem és nem lesz venti a tápban. Ez gondot okozhat egy ilyen alig terhelt gépben?Lap: Gigabyte GA-G41MT-D3V
Cpu: Intel pentium E6600 ->ez is passzív lesz, kap valami jó nagy bordát
van benne egy ssd és egy 500GB laptop vinyó
Vga nincs
Max egy 120as befújó házventit szeretnék tenni tenni az egész gépbe, de ha lehet azt se (persze majd tesztelem a hőfokokat mielőtt véglegesíteném a konfigot)
Új hozzászólás Aktív témák
- Házimozi belépő szinten
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Milyen autót vegyek?
- Autós topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Honda topik
- Hardcore café
- További aktív témák...
- Ohh Lenovo ThinkPad P15 G2 Tervező Vágó Laptop -75% 15,6" i5-11500H 32/1TB RTX A2000 4GB /1 Millió/
- UHH! HP EliteBook 850 G8 Fémházas Multimédiás Laptop 15,6" -40% i7-1165G7 16/512 Iris Xe FHD EU-HUN
- IBM PS/1 2168-552 486SX-25
- ASUS ROG Strix RTX 2080 Ti OC 11GB
- Acer Swift 3 (SF314 54) i5 / 8GB RAM / SSD / FullHD / kiváló állapotban!
- Beszámítás! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezeskonzol extra játékokkal garanciával hibátlan működés
- Tablet felvásárlás! Samsung Galaxy Tab S10+, Samsung Galaxy Tab S10 Ultra, Samsung Galaxy Tab S10 FE
- Fotó állvány eladó
- Dell P2419H P2419Hc Full HD LED IPS 24" + P2719H 27" LCD monitor (vékony keretes)
- REFURBISHED - HP USB-C Universal Dock G1 docking station (DisplayLink)
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest