Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oxox

    addikt

    Ave Guruk!
    lehet nem a legmegfelelobb topic, de nem talaltam masikat
    igy nemi kontosbe bujtatva

    az oldalborda kitalalta, hogy kene egy tablet otthonra. nekem nincs ellenemre a dolog, es 80k koruli osszegett lottunk be a celra.

    almasat szeretne (itt mar kicsit elbizonytalanodtam, egyreszt mert androidos telefonom van, es tudom, hogy jobsek sosem szerettek a kompatibilitast mas eszkozokkel...ezzel a 7hv2 fulesemmel is raszaladtam, no mindegy) dehat az oldalbordanak kell /es o is fizeti a nagy reszet, legyen almas.

    namarmost kb annyit ertek hozza, hogy van ipad 1-2-3-4 es mini...mini kilove, ahogy ph-n latom 3-ast talan lehet ilyen aron kapni. Mire figyeljek? ill. egyaltalan, hogy lehet ezeket megkulonboztetni...otthon van wifi, es nem is igenylem, hogy fizessem a mobilnetet utana, szoval nem tudom megeri-e a 3g-4g-set venni (modnjuk arrol sincs lovesem, hogy a ketto kozott mi a kulonbseg), tehat teljesen laikus vagyok a temaban.

    koszi a segitseget. :R

    ez a retinas akarmi, feltetelezem azt jelenti, hogy ha kivagjak a szemem (mint a pusztitoba tette a fenybenjaro), akkor tudjak hasznalni...vagy csak valami parasztvakitas :F :B ?

    hasznalt eseteben aksit lehet valahogy ellenorizni....hany %-os?
    oxox

    [ Szerkesztve ]

    Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

Új hozzászólás Aktív témák