Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    Ha már ott tartunk hogy mivel jatszottunk: nem sorolnám fel mi mindent vettem, nagyon elkapott a gepszij. Ami nagyon bejott: Mystic Vale, deckbuilding jatek egy csavarral - mindig ugyanannyi lapod van, de mindegyik harom reszbol all, es ezt a harom reszt lehet tuningolni kulonbozo kis lapkákkal. Tulzottan sok interakcio nincs benne, mindenki probalja a legjobb paklit osszeepiteni es a legjobb/legtobb pontot ado lapokat behuzni. 9/10.

    Ami még bejott: Celestia, legutobbi gemklubos rendelesbol. Inkabb 5-6 fovel ajanlott mint kevesebben, nagyon jo kis partyjatek, jol szorakoztunk, lehet nevetni a masik "kinjan" - baratsagos, nem haragtarto jatek, az ember 90%-ban a sajat dontese miatt jar rosszul.

    Ami nem jott be: Captain Sonar, 2 csapat, 4-4 fo, tengeralattjarot iranyitunk, de van akinek a szerepe tok ertelmetlen. Megoszto jateknak hivnam. Szerencsere a musziben jatszottunk egyet, ennek hatasara le is mondtam a gemklubos elorendelest.

    Behuztam a bgg jelenlegi elso-masodik helyezettjeit is, Pandemic Legacy (sokat késett-szellemlovas vegul olcsobb lett mint gemklub, pedig gemklubos matricas a jatek) es Korokon Át (talan reflexshop, mert ingyen imagine jart hozza), nagy remenyekkel futok neki az eljovendo partiknak :).

    mas: CV, kicsit olcsobb mint amennyiert legolcsobban be lehet huzni egyeb boltokbol + ingyen szallitas. Sokan szereti, bar bgg-n csak alulrol tamasztja a hetes számot. Lehet vele probalkozni, az ára barati.

    [ Szerkesztve ]

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Új hozzászólás Aktív témák