Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maross

    veterán

    válasz Kakaduku #164 üzenetére

    Kar hogy itt nincs élet :DDD. big book of madnessre visszaterve: 7/10-et adnék ra, jo moka volt 4-en, a tizezer alatti árát megéri a koop rajongoknak.

    Az e havi ~30ezrem a tarsasjatek isteneknek: gemklub 30 éves ákcijó volt nemreg, ismet behuztak :).

    Ashes: Rise of the Phoenixborn, egy komolyabb darab 12000-ert, igaz vannak benne kockak is. 7.9 imdb-n, nagyon nem lehet melléloni vele.

    A masodik aldozat egy kevesbe ismert darab, Dojo Kun, en se ismertem, de megtetszett a tematika, es a 7.4-es ertekeles is tetszik. 10000 penzt aldoztam ra.

    A harmadik egy kiegeszito, Castle Panic: Dark Titan. A Castle Panic nem tartozik a kedvenc koopjaim koze, kicsit baltaval faragottnak tartom, de hatha ez a kieg feldobja. Olcso volt (3500), remelhetoleg eladas meglesz nullszalldoval, ha eleri a szomoru veg.

    Utolso aldozat: Xenon Profiteer, errol se hallottam soha, de a "deck-deconstruction" megfogott a leirasban, es a 7.4-es ertekeles is azt sejteti hogy valami atgondoltabb jatekrol van szo. 6000ft volt, vallalhato még akkor is ha a nem-ismertsege miatt nehezebb dio is lenne eladni. Egyebkent erosen hajaznak a lapok a Race for the Galaxy-ra, ami egy igazi klasszikus. Nagy csalodas nem lesz szerintem :).

    Valamint csak ugy mellesleg szellemlovasban levasaroltam a meglevo 6000+1500 kuponomat egy hasznalt Prodigals Club-ra, ami a Last Will ,egyik kedvencem folytatasa, grafika es a jatek celja ugyanaz, de a mechanika sokat valtozott. A Last Will-t kb 7 Wondershez tudom hasonlitani, akiknek bejott a 7Wonders, nagyon szivesen jatszanak mindig Last Will-t is. Kb 7000-be fajt. Fennmarado penzt kipotoltam, es a Space Hulk: Death Angel-hez vettem egy mission kiegeszitot. Erosen tularazott cucc, mind az alapjatek, mind a minikiegek, ez kb 1500 volt (par lap). Csak akkor ajanlott, ha kiprobaltad es bejott.

    [ Szerkesztve ]

    eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Új hozzászólás Aktív témák