Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xantomas

    őstag

    Mivel nem találtam bejegyzest róla az utóbbi időben. A fergeteges Sagemcom 3890-re még mindig nincs megoldás, hogy lássák egymást a különböző wifin, és etherneten levő eszközök?
    Nem akarok plusz egy wifis routert betenni a hálózatba, hogy azon legyen minden.

    [ Szerkesztve ]

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

  • Xantomas

    őstag

    válasz kuksa90 #137044 üzenetére

    Ez azért nem pont így van... Nagyjából az összes, valamire való, jobb hatásfokú DC-DC konverter, LDO is hiánycikk és az minden csak nem autoiparit kivénhedt vacak. Esetleg várharsz a 100+ hetes leadtime-ra, mert a teljes következő két batchet lefoglalták már előre a nagyobb bérgyártók. Vagy megveszed a kínait, amivel az európai TÜV messze elküld a fenébe amikor bekéred az összes declaration of conformityt. Amivel max akkor tudsz terméket engedélyeztetni, ha Chen elintézi okosba Shenzenbe, te meg vállalod, hogy csak ott gyártatod az egészet náluk, belekalkulálva, hogy két hónap mulva már alin is megveheted.

    Nah mindegy, erről ennyit, már az összes hajszálam kitéptem az utóbbi két év miatt fejlesztői oldalról...

    Tudtok ajánlani gyorsba egy routert ez a fantasztikus Sagemcom F@st 3890V3 mögé? Egyszerűen nem bírom már idegekkel, hogy hol el lehet érni, hol nem a különböző technológiával kapcsolódó eszközöket.
    Legyen rajta minium 4 1G LAN port, tudjon AC-t és amikor nincs DOCSIS hálózat, tudjon wifire kapcsolódni, hogy annak az internetét ossza tovább és csókolom. Semmi más igényem nincs. Kidobozolom, összekötöm, beállítom, és működjön.
    Két út, és opció van.
    Mikrotik:
    pro: mindent tud amit kell
    kontra: ha asszonynak kell megoldani a Wifi AP-ra csatlakozást, mert ő van épp otthon, azonnal fel is adja. Eléggé pilótavizsgás az OS.
    TP-Link Archer C6 v2.0
    pro: egyszerű kezelni
    kontra: minőségi kételyek.

    "Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

Új hozzászólás Aktív témák