Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • krisztian922

    tag

    válasz Thulcandra #1929 üzenetére

    Helló, lenne egy kérdésem...
    2 hete rendeltük meg a tré szolgáltató egyik csomagját, és egész hamar, 4-5 napra a rendelés után már jött a szerelő, ahol is máris megvolt az első furcsaság, hogy mikor kért volna szerződést tudatára adtuk, hogy olyat még nem kaptunk ^^' szerződést azóta sem sikerült kapnunk, így például a különböző adatok hiánya miatt macera őket hívosgatni a hiba miatt ^^ Egyik hiba ami megoldódott valahogy 'magátol' az a telefon, első 2-3 napban semmi sem ment, ez azóta működik. A tv az még ami egész jó, de épp egy fél órája szivatott egy olyannal, hogy 10 percre beállt 1 képnél.....az a gond, hogy ez nem csak ma fordult elő. A net pedig a legsz*rabb....amióta megvan fos ;) ha úgy van kedve akkor 1-2 percenként (vagy akár visszajövetele után azonnal) elmegy, nagy ritkán akár képes szakadás nélkül működni 1-2 órát is, de ilyen talán ha 2* fordult elő másfél hét alatt....1 óra várakozás után, emberke az ügyfélszolgálaton azt mondta, hogy telefonszám alapján nem is ismer minket, ennek ellenére furcsálta, hogy idehozott a szerelő minden nélkül csak úgy ;) 100K értékű cuccot,mondogatnak valamit telefonon mielőtt még az ügyfélszolgálat menüjéhez érnék, hogy itt Pesten van valami rendszerhibás baromságuk, de istenem....a fővárosban hetekig nem javítanának ki egy hibát? (+mindenfele látom, hogy amúgy is folyton szarakodik a net) Szóval lényegében a kérdésem az lenne, hogy ez ilyen tényleg általános dolog a tré szolgáltatós emberkéknél, hogy idegeskednek a folytonos netszakadás miatt, vagy ez most tényleg valami rendkívüli eset?
    és mégis még1 másik kérdés.....mivel itt elvileg pár héten belül úgyis jön másik szolgáltató, lehet, hogy a sok panasz olvasása közben rájövök, hogy inkább ez nem kéne, szerződést még nem kaptam ezért is gondolkodom, mert ugye ha szerződéskötés után bontanám azt fel (lehet rosszul tudom) de akkor fizetni kéne X összeget, na mármost ezt így is kéne, hogy még konkrét szerződés nincs?
    picit bőbeszédű lettem ^^ előre kössz a választ

    Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

  • krisztian922

    tag

    válasz Thulcandra #1933 üzenetére

    Épp ez a fura, hogy még semmit sem írtam alá és telefonon mikor a problémák miatt telefontáltam sem tudtak mit mondani, mást nem a telefonszámot kérték és azt mondták, hogy ilyet nem ismernek, és szerelő nem hozott semmilyen papírt azelőtt meg nem volt ugye semmi még szóval nem írtam még alá hűségidőről vagy akármiről szóló szerződést, de amint mondtad akkor a probléma miatt majd elmegyek személyesen emaitt, thx a helpért ^^

    Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

  • krisztian922

    tag

    válasz juliabrilke #1944 üzenetére

    Helló, lenne egy olyan kérdésem, hogy a t-home-os netem korlátozza-e a torrenten meg ilyesmiket (nem jut eszembe ezek összefoglaló neve) keresztüli letöltést...észrevettem, hogy amikor torrentezek mindig pár percenként lekapcsol a net....talán csak a nettel lenne amúgy is probléma, vagy ez a torrentezés miatt lenne?

    Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

  • krisztian922

    tag

    Helló

    Lenne egy olyan kérdésem, hogy t-homenál miféle internet 'bővítési' lehetőségek vannak. Most ez a t-home IPTV családi csomagom van, ebben 2 megabittel, amit most 2 fele kell majd szészednem és mivel ez a 2 mega is sokszor kevés, így aztán végkép...

    Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

  • krisztian922

    tag

    Helló

    Routeres kérdésem lenne. Ez az első, hogy routert használok, szóval előre bocsi ha csak én rontok el valamit ^^. Az lenne a problémám, hogy egy sima, t-hometól modemhez kapott kábellel összekötöm a routert-modemet arról elvezetem géphez netet, de már ott megáll a dolog, hogy router nem kap netet...most a routerrel lenne hiba és eleve rossz fórumra írok :D ? Vagy ez valami t-home-os cucc lenne, mert hát látom, hogy wlanon azzal is lehetne netet továbbítani.

    Asus m5a97 evo r2.0 - AMD fx 6300 - AMD HD7850 1gb - 2x4gb Kingston hyperx black 1600mhz - Cooler Master Hyper Evo 212

Új hozzászólás Aktív témák