Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #96332 üzenetére

    Most beszéltem velük. Nem volt túl magabiztos a kolléga, így lesz egy személyes látogatás is.
    Elmondása szerint a meglévő netre érvényes hűség időtartama nem változik (ha váltok felfelé, akkor sem), ha választok mellé iptv-ét, akkor megkapom a csomag kedvezményt, a netre és a tévére is. Tehát a netem olcsóbb lesz, a tévét is olcsóbban kapom meg, vagyis a mostani 6e Ft/hó net helyett fizetek 6 736 Ft/hó havidíjat, 250-es netre és családi iptv-re. Ami ugye 736 forinttal több, mint csak a 100-as net. Ha nem kérek az iptv-re hűséget, akkor nem kapom meg mostani három hónapig járók kedvezményt, illetve van egy egyszeri 5 100 Ft telepítési díj. Szerintem felvétel funkciót nem kérek 1 100-ért, nem nagyon használnám ki. Igazából a tévére is csak azért fizetnék elő, mert a 250-es net jól jön, és 736 forintot megérne a tv. A 6e/hó mindenképpen marad, mert a net kell.
    Azért abban nem vagyok biztos, hogy az egy éves hűség árat kapom a tévére, akkor is, ha csak a netre van hűség. Ez most elég zavaros, sajnos. Ha nem kapom a csomag árat kedvezményesen, akkor bizony nem éri meg. Hűséget meg nem kötök a tévére, mert egyrészt van már Flip és jön a Digi. Meglátjuk, hogy kinek milyen ajánlata lesz jövő március, április környékén.

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák