Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • senki66

    senior tag

    válasz havri1 #78378 üzenetére

    Aztán nehogy úgy járjatok, mint én. Évközben váltottam 50 Megás Netmánia XL-re - felfelé-, a weboldalon lévő árra rákérdeztem telefonon, azt megerősítette az üfsz. ezután kértem a csomagot. Erre a legutóbbi számlában felszámoltak 8x500 meg még valami apró, összesen ~4400 Ft-ot kedvezmény korrekció címén. Telefonáltam üfsz-nek, aki közölte, hogy a számla helyes, reklamációt nem tud felvenni, mert "túlkedveznényben" részesültem. A vicc, hogy az állítólagos "túlkedvezmény" az e havi számlámban is érvényesítve van, sőt a weboldal most még kedvezőbb árat ajánl, mint a jelenlegi. Elvileg kérhetném új hűséggel azt az árat is, csak ki tudja mikor találják ki utólag, hogy egy összegben fizessem ki a korábbi kedvezményt. Írtam panaszlevelet, de hát annak az elbírálási ideje 30 nap. Az üfsz. azt mondta nem én vagyok az egyetlen, aki hasonló panasszal élt mostanában, de gondolom ki van adva nekik, hogy nem lehet rá hivatalos panaszügyet indítani. Járt valaki mostanában így? Az ilyen fa**ságok miatt tudok agyhúgykövet kapni, mert amúgy a szolgáltatásokkal általában elégedett vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák