Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJMDJM

    tag

    válasz DJMDJM #66473 üzenetére

    Hát T-s történetem tovább bonyolódik vagy leegyszerűsödött, nézőpont kérdése.
    T visszalépett és nem jön ma reggel bekötni a vdsl-t, úgyhogy tegnap késő délután el is kezdett újra működni az ADSL-m. Mondván mivel már ezen a címen van egy más szolgáltató ADSL szolgáltatása, ők így nem hajlandóak bekötni csak szolgáltató váltással. De én nem helyette akarom, hanem mellé.
    Szeretnék kérni tanácsot, segítséget hogyan tudnám megoldani ezt. Ugyanis az itt lévő adsl szolgáltatás nem az én nevemen van, hanem a munkahelyem nevén, ez egy üzleti adsl, csak az analóg telefon van az én nevemen, de én szeretnék mellé egy saját otthoni internet előfizetést is ami mivel hajlandó vagyok érte komoly összeget fizetni a technológia, a lehetőségek legjobbja legyen, ami ott elérhető. Nem akarom elhinni, hogy ez megoldhatatlan. Nem akarok kisemeber-nagy konszern játékban felőrlődni, remélem azért ez már nem az a világ.
    Ha esetleg van segítőkész T-s szakember itt a fórumon (amiben biztos vagyok, hogy ott is dolgoznak remek emberek), előre is köszönöm, ha tud segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák