Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Core2duo6600

    veterán

    válasz Steven #5964 üzenetére

    Köss hozzá kábellel egy acces pointot, jobb 5letem nincs.

    (#5969) Garold

    Hidd el az RS, meg hasonló oldalak miatt kell.
    Én is sokat töltök önnan, és csak reconnect és már megy is tovább.

    (#5976) Sanyix
    Nem igen, de mint lehetőség nem zárható ki.

    (#5978) marchellow
    Ez meredek.
    A DSL telo is legfejebb akkor fogyasztja a netet, ha dumálsz rajta.
    Ha abból indulunk ki, hogy beszélsz pl skypon akkor webkamera nélkül 5-6 kb/s az adatmennyiség.
    Nálunk is ilyesmi lesz.
    Szintén 6 körül megy a 8 as, remélem itt nem problémáznak majd, mert akkor ki lesznek rugva, tudtommal 30 napon belül felmondhatod a szerződést minden indok nélkül.

    MÁS :

    Lemondtuk az ISDN-t, telon keresztül, vagy 3 hete,
    azt mondták, hogy nincs külön dijja ez biztos. Most jött egy nagy boriték minden papirusszal.
    Abban meg a szöveg, hogy 4990 a lemondási dij.
    A szerelő a héten volt, el is vitte az ISDN dobozt.
    Na most, én nem akarom, hogy ki kelljen fizetni ezt az összeget, ha jogos, ha nem, mivel azt mondták, hogy nincsen + dijja.
    Többször vissza kérdeztem, mert elösször az internetesekkel beszéltem, majd a telosokkal, majd ismét a telosokkal.
    Internetesek helyből azt mondták, hogy az ISDN től megszabadulni, ingyenes, a telosok azt mondták, hogy pénzbe kerül, erre rákérdeztem, hogy a netesek azt mondták, hogy ingyenes, kis türelmet kért a csaj, majd mondta, hogy valóban ingyenes, na most ezek
    után, mivel azt az infot adták, hogy ingyenes, nekem ne számlázzanak ki semmit sem.

    Holott a neten megtaláltam, hogy valóban pénzbe kerül.

    Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

Új hozzászólás Aktív témák