Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz poli27 #45068 üzenetére

    A 2000-es évek elején az egyik jele annak, hogy elmaradott vidék ez, hogy amikor kiértem Debrecenből, azzal egy időben beléptem a mulatós zene birodalmába. Derecskétől be sem kapcsoltam a rádiót :DDD

    A másik meg az volt, még a megyeszékhelyen akkoriban szélessáv volt már (384 vagy 512 kbps), itt 2003-ig betárcsázós, de stabil vezetékes net, nagyon kevés helyen ISDN, meg a városi könyvtárban bérelt vonal 64 kbps-al, nekem például GPRS, azon év októberétől pedig 384-es ADSL :)

    Akkoriban jelent meg ez a mikrohullámú net, és a 128 kbit/s-ot kínált, majd 512, 1024 következett.

    Ma itt tart:

    Inviteltől kapja ez a cég. A ping az kemény, meg úgy az egész...

    Egyébként az egyik szomszédomnak is ilyen Internete van, már legkevesebb 6 éve. A havidíja 3000 vagy 3500 Ft már nem tudom, de azt mondja a szomszéd, hogy bemegy szólni nekik mert már féléve nem kapott számlát, nehogy letiltsák :DDD

    A városban meglehetősen sok helyen látható a vevője. Két helyen van legalább nekik, szóró tornyuk, az egyik az a malomnál, a másik pedig a Kórház víztornyán.

    Mindenki aki igénybe veszi azért fizet erre elő, mert nem kell hozzá telefon, sem egyéb más szolgáltatás, és olcsó. Hűségidő sincs. Most lesz egy újabb előfizetőjük, mert haverom is megrendeli mondván, hogy neki nem kell mobilnet meg telefonvonal. Ellenben neki van Digi TV-s műholdas szolgáltatása, amit cserélhetne T-Home-osra...

    Oké, így tényleg olcsó és a csupasz ADSL2+ meg drágább, de én tuti falat raknék ilyen net mellett :D
    Szomszédom egyik fia meg elég erős volt COD-ban neves klánban is benne volt, aztán amikor ide hazaért, és erre a remek netre volt rászorulva, na akkor volt anyázás :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák