Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • catty21

    tag

    válasz petne #2682 üzenetére

    Kedves Petne, a szélessávú internetkapcsolattal tisztában vagyok, ugyanis volt előtte már kábelnetem is!
    Amikor bekötötték a netet rögtön felhivtuk a 1412-őt, technikai segítségnyújtás miatt mivel semmit sem bízok a véletlenre és egy ideje már nem állítottam be internetkapcsolatot.
    A HÁLÓZATI KAPCSOLAT beállítását a TI ügyintézőtök diktálta telefonon! Majd közölte, hogy vagy a vonal rossz, vagy az én gépem hálókártyája szar.
    Pont ezért nem hagytam annyiban a dolgot és űztem tovább az ügyfélszolgálatot, mert nem értettem, hogy a kettő hogy jön egymáshoz.
    Baromira tudtam ám kavarni. Két hónapja kértünk egy egyszerű sima vonalátvitelt, ez nem sikerült hat hét alatt. Majd az ügyintézőtök tanácsára felmondtam a telefont, vele a netet. Mert ugye szerinte az új bekötés előnyt élvez.
    Először szó nélkül törölték a megrendelést, amire egy hét után jöttünk rá! (a levelet, hogy nem sikerül a bekötés, azt az új megrendelés szerződésével együtt kaptam meg e hét szerdán!) ami ugye még két hét veszteség lett volna, ha nem megyek utána.
    Végül a félretájékoztatnak, mert az ügyintézőnek fingja sincs arról, hogy a csomaghoz mi tartozik (pl. annak ellenére azt mondta, hogy jár a digitális elosztó, hogy nem kellett a Dsl telefon, ami ugye nem igaz) majd bekötnek egy netet, ami nem működik, majd nem vesznek fel hibabejentést a 1412-őn, mert hogy nincs vonalas telefonom (elvben nem az a lényege a DSL Solonak, hogy nincs aktív vonal?), végül a 1722-őn vettek fel szívességből hibabejelentést.
    Majd szintén a 1722 szívességből távsegítségben beállította a netet, amit a sima szervizesnek kellett volna (nem pedig hálózati kapcsolatot beállíttatni!), és ami ugye az előfizetett 8 mega helyett jön 1,5 megával.

    Tehát ne mondjad itt nekem, hogy nálatok minden full a helyén van, mert rohadtul nincs! És az ügyfél sokszor már azért k.o. mert össze vissza kapcsolgatják, össze vissza magyaráznak neki, két ügyintéző egyformát sose mond!
    Rohadt idegesítő, amikor egymás után négy embernek adnak tovább és mondod el a problémád, majd a negyedik visszakapcsol az elsőhöz!

    Félreérti, naná!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák