Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kali

    legenda

    válasz mgaben #141043 üzenetére

    Én a Technicolor mellől eladtam a saját routert, pedig nem az alsóbb kategóriásokkal foglalkoztam, de ez a szolgáltatós ONT még Wi-Fi tekintetében is magasan jó. Pedig panel, sok elérhető idegen Wi-Fi hálózat és egyéb akadályozó tényezők is befolyásolják. Igaz, Wi-Fi esetén kell némi hozzáértés is, ha problémás környezetben akarja valaki beállítani és használni. (Ezt csak azért írom, mert előfordul, hogy valaki írja, hogy azonos feltételek mellett tesztel mondjuk két eszközt Wi-Fi tekintetében, pedig ez nem igaz. A csatornát auto módban hagyta például és nem azonos volt a két gyári érték, ami miatt akár fals eredményt is kaphatott és elég lett volna csak azt manuálisan módosítani és ellentétes működést tapasztalt volna.)
    Korábban sosem volt még olyan, hogy egy szolgáltatói eszköz Wi-Fi tekintetében megfelelően kiszolgáljon - pedig megjártam néhány szolgáltatót és különböző eszközöket -, mindig kellett egy jó saját router, de ez az FGA2233 kimondottan jó és stabil típus.

    [ Szerkesztve ]

  • #46824192

    törölt tag

    válasz mgaben #141043 üzenetére

    Nyugi ,ha 200 házi tesztet csinálsz,akkor is lesz aki megmagyarázza ,hogy a telekom eszközében nincs hiba ,csak zavar van az erőben.
    Teszem hozzá, az erő érzékeli a T wifit és csak azt zavarja, a sajátot nem :))

    Mikor nekem volt wifi hiba,akkor is volt sokféle ötlet,aztán kiderül hogy ezek bentről kedvükre kapcsolgatták a 2ndssid -t.
    Mióta leszoktak erről az ostoba tevékenységről ,minden ok.

  • Rick4

    félisten

    válasz mgaben #141043 üzenetére

    Semmi tudomány nincs benne, de sokszor elkövetik az emberek azt a hibát, hogy egy paneles tömblakásban bedugják a drágán vett routert, és két szobával arrább nem örülnek a 10-20 mbit sebességnek, holott csak annyit kellett volna csinálni, hogy egy telefonon wifi analyzerrel megnézi, melyik csatorna telített, és melyik szabad az ő környékén. Mivel a másik 150 lakásban esélyesen 120 másik router dolgozik, abból simán adódik probléma, hogy az olcsóbb eszköz egy szabad sávon jobb eredményt mutat, mint a drágább egy telített sávon.

    Épp ezért nem lehet elmenni amellett, hogy az ilyen kinyilatkozások milyen körülmények között zajlottak....

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák