Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Cobra. #5811 üzenetére

    Nem is annyira ingadozás ellen kellene (úgy vettem észre, hogy nem nagyon érdekli a tápot, hogy 230V vagy csak 195 van a konnektorban), viszont főleg tavasszal, nyár elején gyakran vannak 1-2, ritkábban 10-20 másodperces áramszünetek, amit jó lenne áthidalni valahogy... úgy 2-300ms-ig még megoldja a táp (75W/470µF), de nagyon hosszúra, pl. 5-10 másodpercre a pufferkondikkal nem tudnám kinyújtani a dolgot...

    Szerintem ez az Eaton vehette meg a Best Powert, vagy abból neveződött át, nem tudom :) Így néz ki (csak tejeskávé barnára ette a hátát az idő vasfoga), lehet, hogy bőven 2003 előtti ;) Nincs rajta se USB se RS232 se semmi efféle, bár gondolom erre nincs olyan nagy szükség... Nagyon nem ismerem a szünetmentes márkákat... A gépem jellemzően 95-105W-ot eszik, ebből kb. 30W a monitor. Csúcsban 120W körül. (+6W a Genius sztereó, +15W a modem+router, de ezek nem lennének rákötve).

    Valakinek nem volna kedve írni egy első hozzászólást, ami kitér a kerülendő és ajánlott márkákra, aksikra, PFC-re, valós és szkvázi jelalakokra, effélékre, hogy a kérdések nagy részét ne kelljen feleslegesen feltennünk nekünk, hozzá cseppet sem értőknek? :)

Új hozzászólás Aktív témák