Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz draco31 #10283 üzenetére

    Én nem találtam benne ilyesmit, de csak ctrl+f-el mentem végig rajta. Becsülhető a töltési időből egyébként, hogy hány W-al tölti, abból meg, hogy hány A-el, de ezek szerintem elég bizonytalan becslések, ha azt írják, hogy 4-6 óra alatt töltődik fel 90%-ra... Szóval jobb nem betippelni. Ha minden kötél szakad, inkább kérdezz rá gyártónál vagy FSP fórumon, hátha tudja valaki a részleteit ezeknek az UPS-eknek és a bele való aksiknak. Akár az is elég lehet, ha csak kompatibilitásra kérdezel rá. Nagyjából egyébként valami ilyesminek kellene lennie, mint ennek a vésztőltőnek: [link]; input voltage meg input current... Ha ezek azonosak a két aksinál, akkor nincs gond. Ha magasabb az eredeti aksinál, akkor valszeg az UPS eleve magasabb áramerősségen tölti, és leéghet a nem hozzá való aksi. Na legalábbis elektronikánál így van, aksiknál nem tudom, hogy mi történik, de én a helyedben nem kísérleteznék vele. [link] Itt azt írják, hogy felrobbanni azért nem fog, mert vannak beleépített biztonsági rendszerek a mostani aksikban, viszont simán tönkremehet tőle, ha túl magas amperen töltöd.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák