Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orbano

    félisten

    válasz BIGi75 #71 üzenetére

    Köszi :)
    100 köbméteres a szoba, kb. 150 négyzetméter lehet a felületem, nem számoltam ki mert elég bonyi (ferde tető, bekapcsolódó szomszádós szobák, gardrób, előszoba).
    A magasak már most túlcsillapítottak, megy majd ugye a 2D BAD panel a front falra.
    Szubbasszus kb 5 négyzetméteren van kezelve, basszus pedig még plusz 7-8 ehhez az 5 négyzetméterhez. Ehhez pluszban 4.5 négyzetmért fog adni ez a kezelés.
    Szubbasszushoz még fogok tudni adni lehet 3 négyzetmétert, 100 centis mélységgel, majd meglátjuk lesz-e kedvem falat bontani :)
    Amúgy már célzottan próbálok problémákat kezelni. Amik vannak:
    - 30Hz-es kiemelés (ez 1000-ről lement 500ms-re, de még van hova fejlődni), de erre van atombomba megoldás csak térdfal bontásával jár.
    - 50Hz-es még nagyobb kiemelés (ennek az utózengését remélem megszűntetni ezzel a fallal, plusz picit belenyúlni a 100Hz alatti dolgokba)
    - függőleges állóhullámok. kis belmagasság ugye, nem nagyon van semmi, ami effektíve fogná ezeket az állóhullámokat, nem is tudom mit fogok ezzel kezdeni, membrán csapdák talán, ha elfér 10 centiben valami ami hat ezekre a frekikre.

    És mindezt úgy, hogy a szoba ne veszítse el a designos nappali jellegét :D

    A vér nem válik VAZZE!™

Új hozzászólás Aktív témák