Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Napfénysüti #1472 üzenetére

    imho a mainframes osztályról felállt ~15ember indította el a a dolgokat, akik Tnél ~400-500bruttot fognak hazavinni (illetve expertek 700-900at).
    Na most had ne mondjam itt mennyit kaptak. Ráadásul ahogy hallottam T jövőre 100+os nagyságrendben akar MOra mainframes melót hozni. Na ezt tessék összeadnia a fenti fizukkal. bingó.

    Volt is meeting, hogy beszéljünk róla nyiltan, elmondták, hogy talán persze csak a veszélyeztetetteknek megpróbálnak egy +20%os fizu emelést összehozni, meg sajnálják, hogy az elmúlt 1-2-3évben alig volt fizu emelés... és küzdenek érte. De kérem ha összejön akkor is ~fele annyi fizuért csinálják az emberek ~ugyanazt a munkát. És BP messze sincs.
    De had ne mondjam mennyit keres egy ugyanolyan szinten lévő ember Brnoban.

    kovsol: EUban mi vagyunk messze a legolcsobbak és Kínánál is lényegesen! olcsobbak vagyunk.

    Nem tudom KCO... mina helyzet de a technikai személyzet k*ra nincs megfizetve.

    Én szeretek az IBMnél dolgozni. Tényleg. Ráadásul itt van a Velencei tó 20kmre ami nekem sokat számít. De a fizetések a konkurenciához képest sehol sincsenekm mármár demoralizálóak és akinek családja van vagy tényleg keresni akar annak sztem nincs sok kérdés.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák