Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • justflash

    tag

    válasz juliabrilke #13315 üzenetére

    Nekem nincs, én nem foglalkozok ilyenekkel. A T420-am hurcolom, a W500-am itthon van ágyban netezésre/letöltőgépnek/médiaszervernek, az asztali meg játékra. A TV pedig fel van okosítva egy droidos stick-el, kalap kabát. :K

    Viszont az egyik haveromnak van egy, nagyon meg van vele elégedve, és marha sokat tud az árához képest. Médialejátszónak és letöltőgépnek használja,wifi stick-el és HDD-vel egy powered usb hub-on (magyarul az istennek nem jut eszembe hogy hívják) droid+XBMC van rajta, tökéletesen elég neki az 512MB ram.

    FullHD-t is röccenés nélkül viszi, elképesztő mit tud szinte 0 fogyasztással és abszolút csöndben. Elgondolkoztam rajta hogy kéne egy (mondjuk a pandaboard-ot néztem ki ami erősebb hardverben), de győzött a lustaság.

    Arra amire neked kell szerintem tökéletes lenne droiddal, bőven 10W alatt lenne még teljes terhelésen is. Ár-érték arányban biztosan jobb bármilyen más alternatívánál.

    Persze nemtudom hogy nálad mennyire lehetne összehozni a meglévő rendszerrel az androidot, itt jön a dolog molyolás része.

    [ Szerkesztve ]

    mióta a barátnőm terhes lett minden megváltozott...a telefonszámom, a lakcímem, minden...

Új hozzászólás Aktív témák