Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amargo

    addikt

    válasz amargo #206 üzenetére

    Ennek a BlitzWolf BW-FD2-nek annyira béna az elemtartós/csatlakozós része, hogy pár napja takarítás miatt szétszedtem és vagy 30 percet szórakoztam vele, mert megint nem akart működni.. de most annyira nem, hogy nem tudtam életre kelteni ezért azt hittem tényleg elromlott (itt-ott rozsdálltak már a csatlakozók, igaz megtakarítottam), ezért darabjaira szedtem. Az elemcsatlakozóknál a rugó feje nem szűkül be megfelelően (azaz a pozitív kis végéhez vagy hozzá ér vagy nem), továbbá a fedelénél se tud mindig jól érintkezni. Ezért 50 kísérletből kb 1x sikerült úgy összeraknom, hogy mind a négy akkumulátort felismerje és legyen elegendő feszkó.. de végül saját magam fogtam össze 4db-ot és azt beleraktam a tetejébe, mert ez így egy rémálom..

    Gyakorlatilag 2 vagy 3 elemet volt képes felismerni legtöbbször, de 4-et azt nem akart. 5V alatt pedig nem indul amennyire észrevettem.

    Amúgy 4db AA akkumulátorral, nagyon jól bírja! Nálunk naponta rengetegszer van használva, mivel egész nap otthon vagyunk 2 gyerekkel. 7 hónap alatt kb 4400mAh evett meg.

    [ Szerkesztve ]

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Új hozzászólás Aktív témák