Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 5teve

    senior tag

    válasz ML320 #8788 üzenetére

    valahogy el kellene fogadtatni a "júzerrel", hogy van aki "látott már kocsit, meg van aki szereli". tudom, nem egyszerű. :D

    tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

  • Darkness

    aktív tag

    válasz ML320 #8788 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van. sokak gondolják az, hogy ha már egyszer láttak összerakni kis Pistitől, a szomszéd fiú, egy gépet, ez nekik is fog menni. hasonló mentalitással, mikor először sikerül önállóan telepíteni egy XP azonnal önjelölt "rendszergazdának" titulálja magát.
    hogy a témánál maradjak. Annó a '99 ésvek végén dolgoztam egy számtekboltban mint szervízes. volt egy kedves vevő srác ki vett egy komplet gépet tőlünk, de nem kérte az összeszerelését. majd ő otthon, érthozzá. ok, legyen. két nap mulva hozza vissza az összerakot gépet azza, hogy a gép nem kapcsol be. persze fogadkozott, hogy ért hozzá s rossz alkatrészeket adtunk. gép átvesz tesztelésre, papír kitölt. emberünk el. gépet hátra a kínpadra. első nekifutásra be szerettem volna kapcsolni, hogy tényleg nem megy, de valami rezgést éreztem az erőbe. ebből kiindulva először felnyitottam a gépet. a látvány ami ott várt az percekre lebénított. csak áltam és bámultam. majd lassan felemeltem tekintetem s kérdőn néztem a teremtő felé. a gépeknek van őrangyaluk?
    kedves "hozzáértő" barátunk a MoBo-t csak úgy alanatúr rácsavarozta a tálcára. semmi távtartó. :W és csodálkozott, hogy nem megy.
    S akkor feltett kérdésemre a válasz: igen, lehet. a MoBo helyes, rendeltetés szerű behelyezése után a gép zokszó nélkül elindult. s rendesen működött... talán ma is működik, ha nem nyult bele.... :DD

    Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

Új hozzászólás Aktív témák