Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz ML320 #3497 üzenetére

    Hát tudnék mesélni:) Srác behoz egy listát, hogy ez kellene neki..mondom oké..ez egy gép lenne? Srác: persze... Én: Ha ez egy gép, akkor sajnos nem fog menni, mert a proci AMD, a lap meg inteles..Srác: És az baj? Én: Nekem nem, neked már inkább.. Aztán összeállítottam neki egy konfigot, és du. már boldogan vitte haza:)

    De a sata-pata helyzetből is volt elég kavarom..bejön apuka kicsi fiával /lehetett vagy 10 éves/ -Winchester kell?
    -Sata vagy pata?
    Srác kapásból rávágja:sata. Mondom oks, azt azért megkérdezhetném hány éves a géped?
    -3-4
    -És biztos van benne sata csatoló?
    Apuka kifakad, hát ért ehhez a gyerek..Mondom jóh, mindenesetre ha nem lenne jó, visszavesszük vagy cseréljük 3 napon belül..
    Apuka kisfiával kb fél óra múlva visszajött, szegény gyerek amit otthon kaphatott:D of kórz pata volt csak a lapon, sata egy szál se, kicseréltrm pata-ra: öröm-bódottság :))

    szerk: de az se volt semmi, mikor tegnap szervízes kollega kérdőre vont, hogy mért IDE vinyót vittem be az egyik megrendelt konfighoz, mikor ezen egy IDE csatorna van/szervízes létére azért illene tudni szvsz a sata-pata-IDE viszonyát/..mondom azon egyszerű oknál fogva, mert a vevő ezt kérte/széles vigyorral a képemen:D/





    [Szerkesztve]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák