Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz #82729984 #26426 üzenetére

    Tökéletesen igazad van. Valóban sok dolog van, amit nem feltétlenül kezel jól a rendszer. ..és még mindig az egyik legjobb nas op.rendszerről beszélünk.
    Figyelembe véve, hogy valóban nem beszélsz hülyeségeket, valamint, hogy a Syno Support tényleg egész segítőkész, légy szíves, ha nem nagy gond, tedd fel ezeket a kérdéseket a Supportnak, és oszd meg, hogy mit írtak válaszul a felvetett problémákra. :R

    ..én a múltkor attól dobtam hátast, hogy a MailPlus droid appból eltűnt a szinkronizálási gyakoriság beállítási lehetőség. Ahogy én használom, nekem elég, ha akkor szinkronizál, mikor eszembe jut elindítani a telón az appot, de ezt semmiképp sem mobilnet terhére szeretném általában, hanem wifivel, de a frissített app szépen csipegette az adatkeretemet. Leírtam ezt a supportnak, erre írták, hogy "ó, nyugi ÓRÁNKÉNT szinkronizál automatikusan, nincs vele teendő". Na mondom, WTF?? Levelező kliens, és az a "fejlesztés", hogy nem tudok se push-t se semmit beállítani?! :W
    Erre írták, hogy köv. verzióban ezt átgondolják. No, ha nem, írok nekik megint! Addig meg, szerencsére a telómon apponként tudom tiltani a háttér adatkapcsolatot, amit meg is tettem, de ez így azért akkor is egy vicc.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák