Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doc

    nagyúr

    válasz zelikocc #1581 üzenetére

    Hat, ha segiteni szeretnel azt koszonom, bar nem egeszen ertem hogy pontosan mivel, annyit mondtal hogy ugyis nalam van a hiba, mert nalad a speedtest jo es nem szaggat.
    Most mertem egy speedtestet a geprol amin nalam menni szokott a sweet, es IGEN, ahol neha szetesik, megszakad: 880 MBit/sec. Wifin, tehat eleg valoszinutlen a "kabelhiba".

    "Láttam már olyan UTP kábelhibát, hogy csak néha jött elő vele probléma, ezért tanácsoltam azt is, hogy próbáld ki másik kábellel..."
    Es ez olyan kabelhiba ami CSAK es kizarolag a sweet.tv-t erinti, es tokeletesen, hibatlanul megy vele a Disney, a Max, a Netflix, az Apple TV, a Prime video es a Youtube? Erdekelne hogy lehet ilyen kabelhibat eloallitani :)

    De leirom sokadszorra is: nem elviselhetetlen a problema, engem kulonosebben nem is zavar, de LETEZIK, tobbunknel is.

    Sokkal jobban erdekelnek a TENYLEG zavaro es idegesito problemak, elso korben az hogy par naponta kidobalja az egyik eszkozt. BTW milyen logika menten dobalja ki az AppleTV-t, es SOHA nem dobja ki az ugyanarrol a halozatrol csatlakozo browseres logint?

Új hozzászólás Aktív témák