Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alvin66

    csendes tag

    válasz seiko #3317 üzenetére

    Ertem. Igazad is van. En ugy latszik mindkettot preferalom, mert nekem mindkettobol van boven. De igazi oranak csak a mechanikust tartom, noha ez biztosan sznobizmus. Kvarcorat azert nem vennek mar tobbet - foleg komoly penzen nem - mert ahhoz, hogy megtudjam mennyi az ido, ahhoz ott van a zsebemben a telefon, az automban az ora, a videomon, a szamitogepemen mindenhol ugyszinten, szoval nekem pl. klasszikusa ertelemben nem is volna szuksegem orara... Igy aztan a mechanikusakat kedvelem, persze igencsak ritkan hordom oket, pontosabban vasarnaponkent a templomba. :)
    Egyebkent ha felveszek orat, akkor az vagy egy Casio g shock, amikor megyek uszni, futni vagy egyeb ilyesmi. Vagy ha nagyon muszaj, egy Skagen kvarc, bar azt igazabol csak a mikroszemes (?) nem tudom van-e ilyen szo ) femszija miatt, mert tetszik. Ha at tudnam rakni a mechanikus Skagenemre - ha az majd meg lesz javitva egyszer - akkor a kvarc Skagent se fogom hordani.

    Dehat mindenkinek a sajat szempontjai alapjan kell donteni, az tuti, hogy ha kvarcot kellene vennem, azert nem adnek 5 ezer forintnal tobbet, ha csak nem G shock, az viszont tul nagy a kerdezonek.

    Talan furan hangzik, de en meg akkor is Seiko5-ost vennek, ha 5 evente nem tisztittatnam ki, hanem vennek minden 5 evben egy ujat mondjuk 15-16 ezeret. Mindig lenne egy szep uj mechanikus oram, emellett egy gyarapodo gyujtemenyem is... :)

Új hozzászólás Aktív témák