Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g0n21

    senior tag

    válasz Tiszteletes #188973 üzenetére

    A fortis volt a másik szégyene ennek az egész újórásdinak. Mert vannak az ismert kedvezményforrások, ugye Timecenter is ad kedvezményt, ha kérünk, Young78 is, egy bizonyos mértékig.

    Viszont az, hogy minden Fortist, főleg limitáltakat a bolti ár kábé feléért meg lehetett szerezni, azzal komolytalanná tették ezt az egész újórásdit, pedig a Fortis éppen a ritkábbik kivétel.

    Ér az az óra 1.1m forintot a butikban vagy a két sarokkal arrébb a "sikátorban" 790e-et? Nem....
    Ha azt vesszük, hogy minden működési költséggel együtt nagyjából 450-500.000 forint a bekerülési költsége... (kb mint egy régi Bond smp használt ára)
    És emögött a Swatch group áll. Akik mögött nincs nagy csoport, ott ez nehezebb.

    Bennem is van egy olyan gondolat, hogy ha már kimennék mondjuk Németországba (igen, a 8% áfakülönbségből kijön egy hosszú hétvége), nem biztos, hogy lenne pofám alkudni... De közben meg, nekik ez bele van számolva, és ha a hanyatló nyugaton ez nem cink, akkor mért nekem kéne rosszul éreznem magam emiatt.

    Mondjuk engem nem fenyeget az újóravásárlás veszélye, pont az említett dolgok miatt én már "be lettem oltva" az ellen, hogy boltba vegyek órát. Marad a használt... legtöbbször :D

    [ Szerkesztve ]

    Kronometer.hu // nick: Gonzi // Cartier Santos 100 XL 1,8m // Cartier Ronde Croisiere 1,55m // Cartier Santos Dumont small ar-ac 1,7m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Breitling Chronomat B01 42mm 2,2m

Új hozzászólás Aktív témák