Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • squir

    aktív tag

    válasz 004 #171696 üzenetére

    Akkor kíváncsi vagyok a tapasztalatokra! :)
    Ez az új ETA még nekem sem volt, de a hét vége felé (úgy néz ki egy csere során) jön hozzám egy Hamilton és ez a 80h-s módosított ETA van benne H-10 néven.
    Külföldi fórumokon szidják-dícsérik (fele-fele), állítólag nehézkesen (csak gépen) lehet szabályozni.
    Mondjuk a Hamiltonba rakottakról még rosszat nem olvastam (főleg a Certinákat szidták és pár Tisso-t)

    WG: "hazabeszélve" egy szép szíjat neki! :C

    [ Szerkesztve ]

  • resool

    aktív tag

    válasz 004 #171696 üzenetére

    Elfogadható, ha csak cserélgetni szeretnéd akkor teljesen megteszi, se nem jó, se nem rossz, az 1000 alatt ebayes szaroknál sokkal jobb, de a prémiumtól messze van. Ha egy állandó Natora van szükséged, ami minőséget képvisel akkor Blushark/phenomenato/monkey swag.

    [ Szerkesztve ]

  • atilius

    tag

    válasz 004 #171696 üzenetére

    Miután Az Omega egy teljesen már dimenzióba helyezte a nato szíj fogalmát, a Timefactors nato volt az első amely ahhoz hasonló szíjat próbált gyártani. Az anyaga nagyon hasonló, vastag és puha, talán még puhább is mint az Omega. Minden egyéb paraméterét tekintetbe véve egy hagyományos nato szíj, kivéve, hogy hasonlóan az Omegához (amiért sokan nem is tartják igazi nato szíjnak egyiket sem) a csatja stifftel van rögzítve.
    Engem ért a megtiszteltetés, hogy az elsőként vehettem kézbe egy tömeggyártott Phenomenato szíjat.
    Az Omegával egyetemben, a biztonsági övekhez hasonló anyagból készül amely sokkal kevésbé koptatja az óra hátulját. Az Omegával ellentétben vékonyabb az anyaga (kivéve a HD) és jobban tartja órát a csuklón. Ami számomra még ennél is fontosabb, hogy ugyanúgy mint az Omega nato szíj kiküszöböli a nato szíjak két azon sajátosságát ami miatt előzőleg kerültem őket. Az első a fix helyett a mozgatható bújtató amely lehetőséget nyújt a visszahajtott szíjvég csuklómérettől független pontos rögzítésére, a második pedig, hogy az óra nem közvetlenül a csat alatt, hanem sokkal inkább a szíj közepéhez közelebb helyezkedik el, ezáltal a csat a csukló alsó felének közepére kerül nem pedig a csukló alsó részének oldalára vagy rosszabb esetben akár a szélére.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

Új hozzászólás Aktív témák