Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MDRobertB

    csendes újonc

    Sziasztok!

    Cimborámmal tegnap nyakunkba vettük a fővárost. Reggel műszak végén be a kocsiba, fel Budapestre és fenn töltöttünk 6 órát kifejezetten óranézés céljából. WDL(mindkettő), Swiss Watches(Sas utca), Rolex, Omega, Breitling volt a menü. Ennyi fért bele. Láttuk még az Ulysse és a Jeager üzletet is, de azt első körben "erősnek" éreztük nah meg az idő is szorított...

    Konklúzió: nem gondoltam volna, de a Rolex tényleg hatalmasat "üt" élőben. Még most is a zöld Milgauss hatása alatt vagyok, de egyébként a Submariner és az Explorer II is nagyon tetszett. Omegáéknál a Bondos 300 nekem csalódás, pedig ahhoz sok reményt fűztem. Biztos a retro design meg a vésett indexek miatt van, de valahogy nem volt meg benne az átütő erő. Az Aqua Terrák tetszettek élőben is, viszont az egyiken, amit próbáltam észrevettem, hogy a 12-esnél lévő index nem teljesen középen van(van róla képem). Nyilván csak tizedmilliméteres az elcsúszás, de ebben a kategóriában ez sztem nem megengedhető. A PO viszont nagyon tetszett mindk szürke, mind narancs lünettával és a 8500-as kaliber is kellemes látványt nyújt hátulról. Az új PO-k, amik ősztől jönnek viszont nem az én világom lesz a gumis lünettával. Képekről nekem a Breitling Superocean Heritage milánói szíjjal nagyon tetszett, de élőben az is kicsit csalódást okozott. A lünetta sztem kicsit olcsóbb hatást kelt, mint az óra többi része. Nehogy félreértsetek. Nagyon szép és minőségi darab volt mind, de a Rolexek tényleg egy másik kategórát képviseltek.

    Más: Már egy hónapja megvan a Bulovám és továbbra is rettenetesen boldog vagyok vele. Mindig nagy öröm rápillantani. :) Tervezem hogy különböző pozíciókban lemérem a járáseltérését. Kíváncsi vok mit tud a Sellita SW200 az én órámban...

Új hozzászólás Aktív témák