Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Janusz001 #67095 üzenetére

    Mekkora fordulaton jön ez a hang? Mindjárt ülök a kocsiba. Nem jársz fel kecsó felé az m44esen? Félúton lennék én. Nekem semmi dolgom nem szokott lenni Csaba felé, csak kecsó/pest felé. Bár asszony említette, hogy Szanazugot meg kéne nézni idén. Beülnék én a tiédbe, meg te is enyémbe. Allgrip2017
    Max rámondom én is, hogy az osztóműved teljesen normális :)) Mióta cseréltem olajat a hátsó difibe nekem megszűnt a kb 90kmh nál jelentkező elég jól hallható ikarus "buszhang". Észrevétlenül megoldható otthon, 1 liter 75w-85 kell motul nekem egyenlőre bevált. Osztóműbe is cseréltem, azt nem kellett volna, az tiszta volt. A hátsó difiből retek valami jött le. Körbe van ilyen olajsár kirakodva a hajtásházban ha belenyúlok ujjal a betöltőn, az olajszint magasságában látszik ha belenézek. Abban sűrűn fogom cserélni, az osztóban kb soha többé. A hátsó diff hozzáférhető, az osztó horror. De egy olajszintet jó lenne abban is ellenőríztetni, de nem fog örülni a szerelő neki. Gyárilag túl volt töltve nagyon, mind a fejemre folyt :-)))

    Tudom, hogy már leírtam bocs csak annyira hüle vagyok nem tom mit válaszoltál :F :D

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák