Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyöször

    senior tag

    válasz Gyöször #66406 üzenetére

    Ú elmesélem bocsika :)) anyósomnak volt egy működőképes Berlingoja, de legyen suzuki, hogy ne legyek offtopik :Y kívülről jól nézett ki, a lámpa foncsolok voltak feketére kivakulva. Ért olyan 250 - 300at. Elvitték műszaki előtti felmérésre, visszajött a lista 550ezres árajánlattal. Nagyon remélem megvan még a drága mamának a lista, újra röhögni támadt kedvem, az első tétel
    -alapos mosás, valami 50ezres árral. árva szűz lányok bugyijával gondolom. Szakadtunk, kb 10 ilyen tétel volt, a legolcsóbb volt a lámpa azt egy 10esért megmahinálták volna, gondolom olyan szögből fényképezve, hogy nem látszik a vizsgán.

    Jobb1 rugó törött: megnéztem nem volt semmi baja

    De az utolsó tétel: klíma nem működik, kompresszor javítás plussz gáz sok pénzért. Életbe sose nem volt benne klíma..
    Előfordul, hogy összecserélnek papírokat, de rá volt írva a tulaj neve is meg a kocsi rendszáma típusa.
    Aztán meglett az a műszaki csak máshol, 2 bontott lámpával. Majd előjött hidegindításkor egy irgalmatlan kalapáló hang, felvették munkalap hidegen kopog. 50 ezerért megcsinálta ( ez egy másik szervíz egy sarokkal arrébb, ráadásul haver a mamáékhoz) hozzuk el a kocsit anyós kifizet, mondták valami meg volt lazulva: ok, anyós indít ugyan az a kalapáló hang hidegen. Furcsán néztünk a szerelőre, érezte valamit mondani kell: ez így jó megnézték nincs semmi baja, melegen elhagyja. Na menjetek ám a ... Elhagytak 50 ezer forintot azon melegébe mi meg a telephelyet. Elvitte ingyen sógor haverja a kocsit üzembentartóival :((( Én akartam ;]

    ez a háesz aláírás nélkül is hiteles.

Új hozzászólás Aktív témák