Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mecy_Lacee

    aktív tag

    válasz süti5 #5418 üzenetére

    Bizony: tényleg elszámolt valamit a kedves kolléga. De nagyon...

    Nemrég vagyok túl egy kimondottan nem rövid távon kis hazánk határain belül. Ez 490km-t jelent, 4 személlyel, klímával, országúton 100-110km/h-ás sebességgel. Ezt 1 nap alatt teljesítettem. A pontos fogyasztást sajna nem tudom megmondani, mert csak akkor mentem tankolni, mikor a tank kiürült. 690 km-t mentem 44 lityi benzinnel: ez ~6,4 liter/ 100 km -es fogyit eredményez. A maradék km-eket azt helyben autókáztam el, abban országúti vezetés nem volt.
    Szerintem nem rossz a fogyasztás. Volt már jobb is, de akkor nem én vezettem, s a kerekeim is keskenyebb voltak. Ja, s nem volt akkor még klíma sem a kocsiban.
    Az autó: ÚjSwift, 1.3 GLX/CD (+utólag AC), GS felnikkel, gumikkal.

    Az alkohol nem oldja meg a problémákat - bár a tej sem....

  • !Overdose!

    őstag

    válasz süti5 #5418 üzenetére

    Természetesen vegyes fogyasztásra értettem, ráadásul Békéscsabán élünk és itt nem fogyaszt lényegesen többet városban egy autó, mert nincsenek dugók, illetve lámpa is jóval kevesebb van, mint egy nagyvárosban.

    Egyébként meg tényleg nem leszólni akartam a Swiftet, mert semmi bajom nincs vele csak valaki írta itt a topikban, hogy 7-8 litert fogyaszt és soknak tartottam. Ennyi. Mellesleg a Grande Punto pályán tényleg nagyon sokat fogyaszt, jóval többet, mint az Accordom.

    Mod: A Grande Punto 20.000 km-es átlaga jelen pillanatban 5.8 liter/100km, most néztem meg a computerben és mielőtt azzal jönnének, hogy nem jó az adat ezt természetesen jópár tankolásnál leellenőriztük. Mellesleg nem sztárolni akarom a Fiatot, mert egy rakás ócskavas 1 évesen nagyon sok baja van.

    [ Szerkesztve ]

    Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

Új hozzászólás Aktív témák