Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz Gyöször #49815 üzenetére

    Nem így értettem, hanem van API GL4 és van GL4+ is.

    Nem szart akartam írni hanem koszt, de az android kijavította kakira amit képpel szúrt be.... fel sem tűnt amíg ki nem jelentkeztem... Nálam sajnos be-be kapcsolgat az ABS, mert elég lendületesen autózok és olykor a balfékek miatt dolgozik minden... Vasárnap keresztbe fordult elém egy bamba vén hülye, mert ő az úttest jobb széléről fordul balra... előttem indexelt jobbra, majd fékezett egy Merci, gondoltam akkor balról megindulok, erre három autóval előrébb elkezdett balra fordulni én meg ugye lendületben a sínen az Erzsébet királynén, úgyhogy vészfék, kattogott minden szegény Vitarában... A régivel vagy a cégessel lehet nem fékeztem volna, mert azzal meg sem tudtam volna állni... max lerajzoljuk a kék-sárgára...

    @laca891: BP-en egy kezemen meg tudom számolni hány szervizben állhatsz az autó mellett amíg csinálják... Van itt tőlem nem messze egy Bosch Service, majd benézek hozzájuk és megkérdezem mennyi a munkadíj ha rendesen kicserélik.

    @ncc1701: Van abban valami amit írsz, csak ez nem teljesen így működik, a jobb folyadék mindig a kiegyenlítőben lesz.

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

Új hozzászólás Aktív témák